Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Archive for January, 2013

Filma shqiptar falas

Filma shqiptar falas

Shiko filma shqiptar falas online Shiko filma shqiptar falas online, kinematografia e filmave artistik shqiptar ne internet. Ne vitin 1946 u ngrit ndermarrja e pare kinematografike shqiptare. Filma shqiptar te ri, filma shqiptar te vjeter, albanian film,...
Ramush Haradinaj shpallet “Qytetar Nderi” ne Lezhe

Ramush Haradinaj shpallet “Qytetar Nderi” ne Lezhe

Ramush Haradinaj shpallet “Qytetar Nderi” ne Lezhe Eshte nderuar me titullin “Qytetar Nderi” ne Lezhe kryetari i Aleances per Ardhmerine e Kosoves (AAK), Ramush Haradinaj. Haradinaj eshte takuar me kreret vendore ne Lezhe, si dhe...
Harta e Kosoves ne Google Maps

Harta e Kosoves ne Google Maps

Harta e Kosoves ne Google Maps Harta e Kosoves eshte shfaqur e plote tashme dhe ne Google Maps, ku sherbimi i njohur online i hartave gjeografike Google më i përhapur në të gjithë botën e ka njohur Kosoven si shtet më vete. Mjafton te shikoni ketu...
Bang Bang Tv

Bang Bang Tv

Shiko Bang Bang Tv Shiko Bang Bang Tv live shqip falas online. Shikoni live kanalin e Bang Bang Tv per femije, nje kanal vetem me filma vizatimor ne gjuhen shqipe, karikatura, karaktere te bukur dhe lojera zbavitese per femijet. Watch Bang Bang Tv Online,...
Puna ne zyre dhe efektet anesore

Puna ne zyre dhe efektet anesore

Puna ne zyre dhe efektet anesore Eksperte amerikane dhe angleze përmes dy studimeve të ndryshme kanë nxjerrë një listë të problemeve qe mund teshfaqen në qofte se kalohen shumë orë duke punuar në zyrë. Dhimbjet që shfaqen janë nga ato më...
Horoskopi 2013, Shendeti, Dashuria, Karriera dhe Financat

Horoskopi 2013, Shendeti, Dashuria, Karriera dhe Financat

Horoskopi 2013, Shendeti, Dashuria, Karriera dhe Financat Prezantohet sot Horoskopi per vitin 2013 ne fushen e shendetit, te dashurise, te karrieres dhe te financave. Shikoni shenjen tuaj te horoskopit dhe gjeni fatin tuaj per vitin 2013. Horoskopi 2013,...
Kalaja e Lezhes kalon ne administrim Ministrise se Kultures

Kalaja e Lezhes kalon ne administrim Ministrise se Kultures

Kalaja e Lezhes kalon ne administrim Ministrise se Kultures Eshte marre Vendim nga Këshilli i Ministrave, qe i kalon Ministrise se Kultures në përgjegjësi administrimi Kalanë e Lezhes dhe zonen arkeologjike përreth saj. Vendimi i marrë me propozim...
Lezhe, ekzekutohet 25-vjecari pas nje sherri ne lokal

Lezhe, ekzekutohet 25-vjecari pas nje sherri ne lokal

Lezhe, ekzekutohet 25-vjecari pas nje sherri ne lokal Ekzekutohet me armë zjarri 25-vjecari me emrin Martin Shtjefni nga Lezha ne oret e para te mengjesit te se enjtes dhe policia ka identifikuar autorin e dyshuar. Burime nga policia e Lezhes, bëjnë...
Femra me e bukur ne bote (Foto)

Femra me e bukur ne bote (Foto)

Femra me e bukur ne bote Femra me e bukur ne bote eshte shpallur aktorja nga India, Aishwarya Rai, ne nje sondazh të realizuar enkas per te zgjedhur femren me te bukur nga fytyrat e ekranit ne te gjithe boten. Në dhjetë vendet e para gjendet ne femrat...
Laura Vorpsi zedhenesja seksi e Partise Demokratike (Foto)

Laura Vorpsi zedhenesja seksi e Partise Demokratike (Foto)

Laura Vorpsi zedhenesja seksi e Partise Demokratike Laura Vorpsi modele seksi e bere e njohur kohet e fundit si zedhenese e Partise Deomkratike ku ka zevendesuar se fundmi Silvi Bardhin dhe Erla Mehillin ne përcjelljen e deklaratave te PD. PD-ja kujdeset...
© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress