Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Archive for February, 2013

Ndeshja Bayern Munich Vs Borussia Dortmund Live

Ndeshja Bayern Munich Vs Borussia Dortmund Live

Ndeshja Bayern Munich Vs Borussia Dortmund Live Shiko ndeshjen Bayern Munich – Borussia Dortmund live me koment shqip. Kjo eshte nje ndeshje e rendesishme per Kupen e Gjermanise e cila do te saktesoje dhe me te mirin e kampionatit te futbollit. Shiko...
Taksat e biznesit paguhen online

Taksat e biznesit paguhen online

Taksat e biznesit paguhen online Aplikacioni i pageses elektronike online i lejon nje biznesmeni qe te krijoje llogarine e tij elektronike tek tatimet dhe nepermjet saj te lidhet me bankat per te bere pagesen pa qene e nevojshme te paraqitet fizikisht. Dy...
Kur fillon Big Brother Albania?

Kur fillon Big Brother Albania?

Kur fillon Big Brother Albania? Nje nga spektaklet me te ndjekura sot per sot nga shqiptaret eshte Big Brother Albania. Ndoshta eshte lajmi qe ka qarkulluar me se shumti rreth televizionit javet e fundit. Big Brother Albania live, tashme ka nje date zyrtare...
Ndeshja Roma Vs Juventus Live

Ndeshja Roma Vs Juventus Live

Ndeshja Roma Vs Juventus Live Shiko ndeshjen Roma – Juventus me koment shqip live. Supersfida e ndeshjes se sotme te kampionatit italian te futbollit Seria A falas shqip online. Roma do të kërkojë të rigjejë fitoren, ndersa Juventusi po konfirmon...
Ndeshja Real Madrid Vs Manchester United live

Ndeshja Real Madrid Vs Manchester United live

Ndeshja Real Madrid Vs Manchester United Shiko ndeshjen e Champsions League mes Real Madrid – Manchester United live ku te gjithe fansat e te dyja klubeve mezi presin ta shohin. Ndeshja do te luhet me 13 shkurt, dhe gjigandet e futbollit evropian...
Lajme nga Lifestyle

Lajme nga Lifestyle

Lajme nga Lifestyle Kuriozitete interesante qe ndodhin ne vend, rajon, dhe bote, gjera te bukura rreth suksesit te mjekesise, shkences, shendetit te njeriut dhe lajme te bukura rreth stilit te jetes. Kureshtja me foto te cuditshme, video humoristike,...
Lajme nga Sporti

Lajme nga Sporti

Lajme nga Sporti Shiko lajmet e fundit nga sporti shqiptar dhe boteror online, ndeshje futbolli live falas, video dhe foto nga fusha e sportit. Lajmet me te reja nga sporti vendor dhe ai nderkombetar, futbolli, basketbolli, tenis, boks, mundje, karate,...
Lajme nga Showbiz

Lajme nga Showbiz

Lajme nga Showbiz Shiko lajme te reja nga showbiz, personazhe shqiptare dhe boterore, thashethemet e fundit per vipat shqiptar, bota e yjeve te muzikes, foto dhe video te njerezve te famshem. Informacione rreth yjeve boterore, kuriozitete dhe te reja...
Lajme nga Aktualiteti

Lajme nga Aktualiteti

Lajme nga Aktualiteti Shiko lajme shqip nga aktualiteti dhe zhvillimet me te fundit ne vend, rajon dhe bote. Informacione rreth ngjarjeve kronike, ekonomike, politike, sociale online ne kohe reale. Ne kete portal informativ do te njiheni me lajmet me...
Lojra te Ndryshme Online

Lojra te Ndryshme Online

Lojra te Ndryshme Online Luaj lojra online falas me te perzgjedhurat ne internet direkt nga kompjuteri juaj. Luaj lojra flash arcade dhe per te luajtur online pa qene nevoja te shkarkohen ne kompjuter falas. Luaj lojra online falas si, lojra me aksion,...
© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress