Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Archive for March, 2013

Ndeshja Shqiperi – Lituani Live

Ndeshja Shqiperi – Lituani Live

Ndeshja Shqiperi – Lituani Live Shiko ndeshjen Shqiperi Vs Lituani live me koment shqip falas online, qe do te luhet me 26 Mars, ora 20.00, ne stadiumin Qemal Stafa ne Tirane. Ndeshja miqesore e futbollit Shqiperi – Lituani live e cila do te jete...
Ndeshja Norvegji – Shqiperi Live

Ndeshja Norvegji – Shqiperi Live

Ndeshja Norvegji – Shqiperi Live Shiko ndeshje Norvegji Vs Shqiperi live me koment shqip falas online, qe do te luhet me 22 Mars, ora 19.00, ne stadiumin e Oslos. Ndeshja e futbollit e radhes Norvegji – Shqiperi live eliminatore per Boterorin...
Zajmina Vasjari foto pa te brendshme si Angela Martini

Zajmina Vasjari foto pa te brendshme si Angela Martini

Zajmina Vasjari foto pa te brendshme si Angela Martini Zajmina Vasjari ka provokuar më së shumti kohëve të fundit dhe këtë gjë e dëshmojnë imazhet e nxehta duke dale ne foto pa te brendshme. Fiziku, linjat trupore, nxjerrja e hireve është një...
Kush eshte Alket Rizai?

Kush eshte Alket Rizai?

Kush eshte Alket Rizai? Historia e shqiptarit qe u arratis dy herë me helikopter, dhe tashme tentoi për herë të tretë lirinë duke marre peng gjashte persona ne burgun e Malandrinos ne Greqi. Një nga emrat më të njohur të krimit në Greqi, shqiptari...
Ndahet nga jeta aktori Roland Trebicka

Ndahet nga jeta aktori Roland Trebicka

Ndahet nga jete aktori Roland Trebicka Nderron jete ikona e Teatrit Kombëtar dhe kinematografisë shqiptare, një prej figurave më të ndritura të një brezi të artë aktorësh, Roland Trebicka, u nda nga jeta ditën e sotme. Me gjithë luftën ndaj...
Lajme nga Kultura

Lajme nga Kultura

Lajme nga Kultura Shikoni lajme nga Arti dhe Kultura shqiptare, turizmi ne Shqiperi, intelektualiteti ne bote, gjuha shqipe, histori dhe letersi, tradita, zakone nder shekuj, trashegimi kulturore, demokracia, etj. Lexoni të gjitha lajmet kulturore, rreth...
© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress