Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Archive for May, 2013

Agjencia Kombetare promovon Turizmin ne Lezhe 2013 (Video)

Agjencia Kombetare promovon Turizmin ne Lezhe 2013 (Video)

Agjencia Kombetare promovon Turizmin ne Lezhe 2013 (Video) Agjencia Kombetare e Turizmit (AKT), “Nise udhëtimin tënd, nga Shqipëria jote”, promovon Turizmin e qytetit te Lezhes, plazhin e Shengjinit, zonen e Fishtes. Historia e lashtë...
Muzike Shqip

Muzike Shqip

Muzik Shqip Degjo muzik shqip online falas ne internet. Shkarko muzike shqip online free Mp3 shqip falas. Degjo Hitet e fundit te muzikes shqiptare. Degjo Muzik Shqip, kenget me te bukura ne internet. Shkarko Falas Muzik Mp3 Online. Degjo dhe shkarko...
Lista zyrtare per deputet PD, PS, LSI, AK, FRD Qershor 2013

Lista zyrtare per deputet PD, PS, LSI, AK, FRD Qershor 2013

Lista zyrtare per deputet PD, PS, LSI, AK, FRD Qershor 2013 Jane zyrtarizuar listat e kandidateve per deputete në kuadër të zgjedhjeve parlamentare qershor 2013. Berisha, Rama, Meta, Spahiu, Topi ne daljet e tyre per mediat, i vleresuan listat, si...
© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress