Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Archive for October, 2013

Deputeti i Lezhes Gjovalin Kadeli iken nga PD shkon tek LSI

Deputeti i Lezhes Gjovalin Kadeli iken nga PD shkon tek LSI

Deputeti i Lezhes Gjovalin Kadeli iken nga PD shkon tek LSI Deputeti Gjovalin Kadeli ish kryetar i Partise Socialiste ne Lezhe, i cili në zgjedhjet e 23 qershorit iu bashkua Partisë Demokratike, do t’i bashkohet se fundmi Levizjes Socialiste per Integrim. Gjovalin...
Arrestohet ne Itali boksieri shqiptar Orial Kolaj

Arrestohet ne Itali boksieri shqiptar Orial Kolaj

Arrestohet boksieri lezhjan Orial Kolaj, lidhje me mafien italiane Eshte arrestuar ne Itali boksieri shqiptar nga Lezha Orial Kolaj, fitues i kampionateve italiane dhe europiane në peshat e mesme, si bashkëpunotër i mafias italiane. Sipas mediave italiane,...
Shpjegimi i endrrave sipas alfabetit

Shpjegimi i endrrave sipas alfabetit

Shpjegimi i endrrave sipas alfabetit Shpjegimi i endrrave sipas alfabetit, fjalori i endrrave sipas fjaleve, shpjegimi i endrrave me te shikuara nga njeriu, Interpretimi i endrrave sipas kuranit ne islam, kuptimi i endrrave qe shohim gjate nates. Te shikosh...
Historia e Shqiptareve ne Bosnje-Hercegovine (Video)

Historia e Shqiptareve ne Bosnje-Hercegovine (Video)

Historia e Shqiptareve ne Bosnje-Hercegovine Historia e shqiptareve ne Bosnje Hercegovine tregon kur mberriten per here te pare ne periudhen e pushtimit Osman, diku në 1750, e më pas atij austro-hungarez. Por, dërgata e madhe nisi mes dy luftrave botërore...
Poezi dhe Mesazhe Urimi per Ditelindje

Poezi dhe Mesazhe Urimi per Ditelindje

Poezi dhe Mesazhe Urimi per Ditelindje Shiko poezi te bukura per ditelindjen e femijes, motres apo vellatit. Dergo mesazhe urime per nenen, babain, te fejuarin, bashkshortin apo mikun tuaj. Gezuar Ditelindjen me SMS te zgjedhura per ditelindje shqip,...
Kalendari Kinez i shtatzanise, percaktimi i seksit te femijes

Kalendari Kinez i shtatzanise, percaktimi i seksit te femijes

Kalendari Kinez “Djale – Vajze” Shiko Kalendarin Kinez te shtatzanise e cila do te ju ndihmoje të parashikosh seksin/gjinin e femijes tuaj. Percakto lindjen e muajt të konceptimit dhe të moshës tënde, bashkoji ato të dyja dhe do...
Mbyllen faqet e basteve online

Mbyllen faqet e basteve online

Mbyllen faqet e basteve online Qeveria Shqiptare po merr masa per mbylljen e faqeve te internetit qe kane ne perberje te tyre lojrat e fatit online.  Vendimi i Qeverise që përmes Ministrisë së Inovacionit kerkon bllokimin e website online ku derdhen...
Filmi shqiptar Agon

Filmi shqiptar Agon

Filmi shqiptar Agon Shiko filmin shqiptar Agon online falas ne internet. Filmi shqiptar Agon me titra shqip pa pagese me regjizor Robert Budina. Historia e filmit shqiptar Agon te regjizorit Robert Budina tregon per dy vëllezër shqiptarë, që jetojnë...
Ndeshja Real Madrid Vs Juventus live

Ndeshja Real Madrid Vs Juventus live

Ndeshja Real Madrid Vs Juventus live Shiko ndeshjen Real Madrid vs Juventus live me koment shqip. Bota e futbollit do ta përjetojë mbrëmjen e sotme si një nga ndeshjet dhe përballjet më spektakolare ne Champions League. Ndeshja Real Madrid –...
Landi Gjoni pergenjeshton median italiane

Landi Gjoni pergenjeshton median italiane

Landi Gjoni pergenjeshton median italiane Landi Gjoni, djali nga Lezha i cili jeton prej 20 vitesh ne Varese te Italise ka pergenjeshtuar ne profilin e tij ne facebook median italiane La Repubblica.it e cila e akuzon si kreun e neonazisteve ne Varese. Gjithashtu...
© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress