Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Archive for November, 2013

Kredite e keqija ne Shqiperi, vendi i pare ne Europe

Kredite e keqija ne Shqiperi, vendi i pare ne Europe

Kredite e keqija ne Shqiperi, vendi i para ne Europe Kredite e keqija ne Shqipëri kane arritur nivelin me te larte ne Europe, sipas raportit te FMN per Europen Qendrore, Lindore dhe Juglindore. Shqiperia ka nivelin më të lartë të kredive me probleme...
Kenga Magjike ne Tv Klan

Kenga Magjike ne Tv Klan

Kenga Magjike ne Tv Klan Shiko Kenga Magjike ne Tv Klan live shqip falas online. Gara për festivalin e Këngës Magjike ju mund ta shikoni live ne Tv Klan ne internet pa pagese. Ky edicion do të sjellë në skenë zëra të rinj ne Kenga Magjike me...
Belleair anullon fluturimet, shpall falimentimin

Belleair anullon fluturimet, shpall falimentimin

Belleair anullon fluturimet, shpall falimentimin Kompania me e njohur e fluturimeve ne Shqiperi “Belleair” ka anulluar te gjitha fluturimet me Italine dhe ka shpallur falimentimin per shkak te borxheve dhe bllokimeve te llogarive bankare. 200...
Flori Mumajesi mbyll kanalin Arkivashqip ne Youtube

Flori Mumajesi mbyll kanalin Arkivashqip ne Youtube

Flori Mumajesi mbyll kanalin Arkivashqip ne Youtube Kanali Arkivashqip ne Youtube me mbi 1.388 videoklipe te artisteve shqiptare eshte mbyllur. Ne kanalin Youtube te Arkivashqip raportim per mbyllje eshte bere nga Flori Mumajesi dhe Ervin Gonxhi. Mbyllja...
Loja e rrezikshme e nokout ne Amerike (Video)

Loja e rrezikshme e nokout ne Amerike (Video)

Loja e rrezikshme e “knockout” ne Amerike Nje loje e rrezikshme nokout ka filluar ne Amerike mes adoleshenteve qe quhet “knonkout” qe konsiston ne goditjen me grusht te kalimtareve te rastit me objektiv hedhjen ne toke me nje goditje...
Aksident me makine, vdes Sokol Olldashi (Video)

Aksident me makine, vdes Sokol Olldashi (Video)

Aksident me makine, vdes Sokol Olldashi (Video) Ka humbur jeten ne nje aksident rrugor deputeti i partise demokratike Sokol Olldashi ndodhur te merkuren rreth orës 21:20, në aksin Elbasan Tiranë. Ngjarja e rende ka ndodhur në zonën e njohur si “Lapidari...
Filmi shqiptar Ballkan Bazar

Filmi shqiptar Ballkan Bazar

Filmi shqiptar Ballkan Bazar Shiko filmin shqiptar Ballkan Bazar online falas ne internet. Ballkan Bazar eshte nje film ne bashkpunim italo-shqiptar realizuar ne vitin 2011 ne Shqiperi. Filmi shqiptar “Ballkan Bazar” online falas me regjisor...
Filmi shqiptar Femrat

Filmi shqiptar Femrat

Filmi shqiptar Femrat Shiko filmin shqiptar “Femrat” online falas ne internet. Film shqiptar Femrat online pa pagese eshte nje film artistik me metrazh të gjatë. . Filmi shqiptar Femrat falas online sjelle para publikut shqiptar një komedi...
Ndeshja Shqiperi vs Bjellorusi live

Ndeshja Shqiperi vs Bjellorusi live

Ndeshja Shqiperi vs Bjellorusi live Shiko ndeshjen Shqiperi – Bjellorusi live me koment shqip falas online. Ndeshja Shqiperi – Bjellorusi do te luhet me 15 Nentor ora 17:00 ne Antalia, Turqi. Ndeshja miqesore e futbollit Shqiperi – Bjellorusi...
Ca Thu ne Agon Channel

Ca Thu ne Agon Channel

Ca Thu ne Agon Channel Shiko emisionin “Ca Thu” ne Agon Channel Tv live shqip. “Ca Thu” eshte nje program qe do te drejtohet nga Sajmir Kodra qe la “Fiks Fare” dhe Gentian Zenelaj qe la “Apartamenti XXL”. Programi Ca Thu ne...
© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress