Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Archive for January, 2014

“Euro 2016” Kombetarja luan ne “Ruzhdi Bizhuta” Elbasan

“Euro 2016” Kombetarja luan ne “Ruzhdi Bizhuta” Elbasan

“Euro 2016” Kombetarja luan ne “Ruzhdi Bizhuta” Elbasan Kombetarja shqiptare do te luaj ne stadiumin e Elbasanit ne “Ruzhdi Bizhuta” per kualifikimin e kampionatit evropian te futbollit Euro 2016. Kombëtarja shqiptare do te...
Kalendari i Festave Zyrtare 2014

Kalendari i Festave Zyrtare 2014

Kalendari i Festave Zyrtare 2014 Shiko kalendarin e festave zyrtare per vitin 2014 ne Shqiperi. Festat zyrtare gjithsej jane 14 dite, nder keto 6 dite prej ketyre i takojne ne dite pushimi e Shtune ose e Diele. Te gjitha Intistucione Shteterore dhe Bankat...
Ndeshja Juventus – Roma live

Ndeshja Juventus – Roma live

Ndeshja Juventus – Roma live Shiko ndeshjen Juventus vs Roma me koment shqip live. Supersfida e ndeshjes se sotme Juventus – Roma live te kampionatit italian te futbollit Seria A falas shqip online. Ndeshja Juventus vs Roma live po pergatitet...
© 2014 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress