Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet » Aksident me makine, vdes Sokol Olldashi (Video)

Aksident me makine, vdes Sokol Olldashi (Video)

Aksident me makine, vdes Sokol Olldashi (Video)

Ka humbur jeten ne nje aksident rrugor deputeti i partise demokratike Sokol Olldashi ndodhur te merkuren rreth orës 21:20, në aksin Elbasan Tiranë.

Ngjarja e rende ka ndodhur në zonën e njohur si “Lapidari i Krrabës”. Në vendngjarje kane mbërritur te gjithe te afermit e deputetit Sokol Olldashi i cili humbi jeten ne aksident me makine.

Aksident me makine, vdes Sokol Olldashi (Video)

Sokol Olldashi ka bere aksident me makina ka rënë nga një lartësi e madhe, prej të paktën 20 metra, duke përfunduar te varrezat e këtij fshati. Makina, me të cilën Sokol Olldashi, ka udhëtuar gjatë kohës kur ka bërë fushatë, dyshohet se është perplasus në 180 gradë dhe më pas është rrokullisur.

Kush ishte Sokol Olldashi

Deputeti i PD Sokol Olldashi, 41 vjeçar, babai i dy fëmijëve dhe 2 herë, ministër i transporteve në qeverisjen e djathtë, Sokol Olldashi, humbi jetën mbrëmjen e 20 nëntorit 2013 në moshën 41 vjeçare, në një aksident tragjik teksa udhëtonte nga Tirana për në Elbasan. / © Lezha Online /

Leave a Reply

© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress