Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Radio & Television » Alsat M Tv

Shiko Alsat M Live

Shiko Alsat M Live

Shiko Alsat M live shqip falas online. Alsat M ka filluar të transmetojë në mars të vitit 2006 dhe është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë.

Programet e veta i mbështet në konceptet evropiane të informimit dhe synon të kultivojë bashkëjetesën shumë-etnike në Maqedoni. Në ekranin e televizionit ALSAT M ju mund të ndiqni drejtpërdrejt ndeshjet e Kampionatit Spanjoll, për transmetimin e të cilave ALSAT-M ka të drejtë ekskluzive.

Shiko Alsat M Tv live shqip

Karakteri dygjuhësor i programeve të ALSAT-it e bën këtë stacion televiziv që të jetë unikal në Evropë dhe më gjerë.
ALSAT-M prodhon emisione të shumëllojshme, transmeton gjithnjë direkt nga vendi i ngjarjes; gazetarët dhe operatorët përdorin pajisje dhe kamera dixhitale moderne. Programet e suksesshme të këtij stacioni televiziv mbështeten mbi projektet e suksesshme televizive.

KLIKO KETU DHE SHIKO ALSAT M TV LIVE SHQIP

Televizioni ALSAT-M është investimi me serioz që është bërë, gjatë viteve të fundit, në biznesin mediatik në Maqedoni, dhe zhvillohet, vazhdimisht, me potencial njerëzor dhe teknologji moderne. ALSAT-M është krijuar që të qëndrojë dhe të mbetet një emër i dallueshëm në hapësirat ballkanike dhe evropiane.

8 Comments

 1. besnik says:

  aka mundsi me rregullu alsat m perse nuk hapet faqja

 2. LIDA says:

  ju lutem rregulloni ket faqe se nuk hapet alsat m pers?????

 3. dati says:

  pse nuk hapet ju lutem regullojeni kemi nevoj te shikojm nuk po na shkon pa alsat m

 4. do te rregullohet se shpejti, kini durim

 5. flo says:

  ju lutem regullonja alsat m se duheet me i shiku serialet ju lutem edhe nje her

 6. xxx says:

  oooooooooooo tmjer ju kur keni met me dhon naj sen po pse bile i nisni serialet e mes me mujt mi dal ne kryyy oooo tvram

 7. nora says:

  a ka mundesi ta rregulloni alsat m , ka gjete koqe qe nuk punon…
  Faleminderit

 8. genta says:

  ju luem ta rregulloni sa me shpejt pse nuk apet faqja

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress