Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Photo & Video » Apartamenti 2XL (video)

Shiko Apartamenti 2XL

Shiko Apartamenti 2XL

Shiko Apartamenti 2XL Live. Apartamenti 2XL Video Online. Shikoni Programin televiziv humoristik te Vizion Plus Tv, Apartamenti 2XL. Shiko Apartamenti 2XL humor shqip me kualitet te larte.

Apartamenti 2XL eshte i ndertuar mbi nje skenar jo te kufizuar qe e ben te larmishem dhe lehtesisht te ndryshueshem per te futur sa me shume elemente humori. Cdo episod do te kete nje kohezgjatje rreth 90 minuta, dhe asnje nga episodet nuk ka lidhje me njeri-tjetrin.

Shiko Apartamenti 2XL video online

Apartamenti 2XL Vetem subjekti kryesore nga ku frymezohen ngjarjet mbetet e pandryshuar. Zberthimi i tij ne episode te vecanta i besohet cdo here nje, Moderatori qe ka per detyre te udhezoj veprimet e aktoreve ne skene.

KLIKO KETU DHE SHIKO HUMOR APARTAMENTI 2XL VIDEO ONLINE

Ne pjesen me te madhe te episodeve merr pjese nje tjeter personazh i famshem, qe padijenine e kastes se aktoreve shfaqet papritur ne skene e bashkebisedon me ta. Apartamenti 2XL eshte sukses i garantuar i percjelle permes humorit e batutes vetem ne ekranin e Vizion Plus Tv.

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress