Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet » Autostrada Lezhe, aksidente te njepasnjeshme

Autostrada Lezhe, Aksidente te njepasnjeshme

Autostrada Lezhe, Aksidente te njepasnjeshme

Rreshjet e dendura të shiut dhe breshëri kanë shkaktuar probleme në qarkullimin e automjeteve në autostradën Lezhe- Tirane.

Pranë kryqëzimit të Gocajve një automjet me targa Shkoder në tentativë për të frenuar ka goditur një tjetër automjet me targa Tirane ku udhëtonin dy gra, duke e nxjerrë atë nga rruga dhe duke plagosur rëndë drejtuesen e automjetetit dhe pasagjeren e saj.

Autostrada Lezhe, aksidente te njepasnjeshme

Në të njëjtin vend pak orë më vonë kanë dalë nga rruga edhe 4 automjete të tjera një me targa të Lezhes dhe 3 me targa të huaja të cilët janë dëmtuar por fatmirësisht pa lëndime në njerëz. (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress