Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet » Bie bore ne Lezhe

Bie bore ne Lezhe

Bie bore ne Lezhe

Temperaturat e ulëta që kanë përfshirë vendin gjatë ditëve të fundit janë shoqëruar reshje bore edhe ne qytetin e Lezhes.

Pasditen e sotme në Lezhes kanë rënë fjollet e para të borës për këtë vit. Sheshet dhe rrugët e qytetit te Lezhes u zbardhën shumë shpejt, megjithatë njerëzit kanë qenë të kujdesshëm në lëvizje.

Flokët e dendura të dëborës që vazhduan për pak kohë zbardhën rrugët dhe tarracat e ndërtesave.

Bie bore ne Lezhe

Temperaturat sot në Lezhe kanë shënuar 0-7 gradë celsius ndërsa pritet që të enjten ato të bien edhe më shume, duke shkaktuar ditën më të ftohtë të këtij viti.

Ndërkohë zonat malore të vendit kanë mëse tre ditë që janë përfshirë nga reshjet e dëborës ku në disa zona kanë shfaqur edhe probleme.

Sinoptikanët kanë parashikuar përkeqësim të motit ditëve në vijim, ndërkohë që në zonat e thella temperaturat do të shënojnë rënie disa gradë nën zero. /Lezha.eu/

Foto Bore ne Lezhe

bore ne lezhe 1

bore ne lezhe 1

bore ne lezhe 2

bore ne lezhe 2

bore ne lezhe 3

bore ne lezhe 3

bore ne lezhe 4

bore ne lezhe 4

bore ne lezhe 5

bore ne lezhe 5

bore ne lezhe 6

bore ne lezhe 6

bore ne lezhe 7

bore ne lezhe 7

bore ne lezhe 8

bore ne lezhe 8

bore ne lezhe 9

bore ne lezhe 9

Leave a Reply

© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress