Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » ShowBiz » Big Brother Albania 7 fillon se shpejti

Big Brother Albania 7

Big Brother Albania 7

Do te filloje se shpejti ne Top Channel programi me i njohur ne Shqiperi Big Brother Albania 7 live. Aplikimet ne Big Brother Albania 7 sapo kane filluar dhe te interesuarit mund te aplikojne online per te marre pjese.

Reklama e Big Brother Albania 7 live ka nisur të transmetohet në televizionin Top Channel Tv ku ftohen personat që dëshirojnë të bëhen pjesë e këtij spektakli të marrin pjesë në audicione. Per te marre pjese ne edicion Apliko Online ne Big Brother Albania 7 live duke plotesuar formularin.

Shiko Big Brother Albania 7 live

Adhuruesit e emisionit tani më të famshëm në Shqipëri, Big Brother Albania mund të bëhen gati për edicionit e shtatë me radhë dhe ta shikojne live ne linkun me poshte.

KLIKO KETU DHE SHIKO BIG BROTHER ALBANIA TV LIVE SHQIP

Është tanimë e konfirmuar se do të ketë programin dhe ju mund te shikoni Big Brother Tv Albania 7 live shqip ndryshe nga sa ishte hamendësuar deri në këto moment.

Ndërkaq, mësohet se do të jetë sërish Arbana Osmani që do ta drejtojë këtë format televiziv. / © Lezha Online /

2 Comments

  1. kam apikuar shpresoj te me pranojne !

  2. mario says:

    shpresoj te mar pjes ne kete audicion sepse jam aktiv dhe jam i komunikushem me te gjith njerzit kam qef bisedimet dhe te degjoj dhe te shperthej nga pak pse jo jam shum kurajoz shpresoj ta kem nje mundesi per te shpalosur idete dhe vizionet e mija shpresoj qe ta kem nje mundesi te jem ne shown me te madh te ketij edicioni…me respekt Mario Karafili

Leave a Reply

© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress