Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » ShowBiz » Big Brother, Genta Gjalpi foto seksuale ne faqe pornografike

Big Brother, Genta Gjalpi foto seksuale ne faqe pornografike

Big Brother, Genta Gjalpi foto seksuale ne faqe pornografike

Gazetat e se shtunes 7 prill kane publikuar foto nga nje prej banoreve te Big Brother Albania 5. Gazeta Mapo publikon se Genta Gjalpi, banorja më karizmatike e dy javëve të para në “Big Brother”, duket se nuk është një vajzë e kompleksuar.

Këtë e kanë treguar fotot e Genta Gjalpit te gjendura në një site pornografik, “Fuckbook”, ku janë gjendur foto më shumë se provokuese të saj.

Në fakt site ka qenë i hapur për një kohë të shkurtër, pasi pas publikimit të këtyre fotove është mbyllur.

Big Brother, Genta Gjalpi foto seksuale ne faqe pornografike

Shumë prej fotove tregojnë Genten në pozicione shumë hot, madje disa prej tyre janë nga skena tepër të forta, të cilat etika në media nuk i lejon të botohen.

Këto foto kanë surprizuar të gjithë, duke pasur parasysh karakterin e një vajze të ëmbël që Genta është përpjekur të tregojë para publikut shqiptar.

Megjithatë, duket se ajo ka edhe anën e egër të saj, sidomos në sferën seksuale. Fotot nuk dihet se kush i ka postuar aty, po duken që janë marrë nga një akt mjaft privat i vajzës, e cila po vazhdon lojën për 100 milionë lekë, vë në dukje gazeta Mapo.

Nga këto foto duket se ish-i dashuri i Gentës ka pasur të drejtë kur ka thënë se në aspektin seksual ajo është pa komplekse.

Madje, besohet se ai mund të jetë personi që i ka bërë këto foto publike. Gjatë kësaj kohe ne jemi përpjekur të komunikojmë me vëllanë e saj në Greqi, por ai nuk ka preferuar të japë asnjë koment lidhur me këtë gjë.

Nuk e dimë se cili do të jetë reagimi i Gentës, pasi të shohë veten e saj dhe foto kaq private të bëra publike nga personi që i ka poseduar. (Lezha.eu)

Foto Album

Genta BBA5 Foto1

Genta BBA5 Foto1

Genta BBA5 Foto2

Genta BBA5 Foto2

Genta BBA5 Foto3

Genta BBA5 Foto3

2 Comments

  1. Aliu says:

    Banorja e BB-5 Genta Gjalpi si duket është shum e pa pjekur për vitet që i ka dhe se kualifikimin që ja bëjnë asaj ata që e njohin edhe kan shum të drejtë,Big bradher në edicionet e ardhëshme do të duhej të ketë kujdes pak sa në përzgjedhjen e kandidatve si dhe mos të lejohet që BB-ja të shëndrrohet në shtëpi publike.

  2. real girl says:

    skeni faj sepse nuk e njihni…por gjithsesi genta i ka bere ato foto ne intimitetin e saj edhe pse nuk jane aspak te pranueshme,,,por nese do e njihnit do e kuptonit jeten qe ajo ka kaluar do e njihnit shpirtin e saj te paster edhe sa verberisht e besonte dhe e dashuronte rubensin e saj,,,por do kuptonit sesi na dridhej trupi gjith shoqerise se saj ate dit te shtune qe sdo harroet kurre per ne e sidomos per genten,,,FEMRA mos paragjykoni por perpiquni ta kuptoni se per personin qe doni mund te beni gjithcka por sot kjo fjale per ju mbetet thjesht fjale koti,,,ndersa genta e donte aq shume rubensin edhe e do sa nga frika se mos e humbte bente gjithcka qe ai mizor i kerkonte ndersa ju MESHKUJ jeni ju ata qe i perdorni femrat si tju doje qejfi por kuptoni nje gje po sikur motra juaj te bente te njejten gje dhe te vuante nga nje dashuri ca do benit?…familja e gentes kujtoni ju se ndihet rehat dhe e qete?..aq me teper nje familje nga fashati por i kane duart e lidhura sepse genta e dashuron verberisht..marrezisht ate djale

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress