Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet » Bleona Mata, apel per ndihme

Te kerkojme Bleonen e vogel

Te kerkojme Bleonen e vogel

Vogëlushja Bleona Mata është zhdukur pasditen e se shtunes qe shkoi teksa kulloste bagëtitë. Banorët gjetën xhupin e saj në lëndinën rreth 500 metra sipër fshatit.

Asnjë shenjë gjaku, asnjë trup poshtë humnerave nuk është gjetur nga kërkimet intensive të policisë.

Bleona Mata, apel per ndihme

Në Zapod të Kukësit vijojnë kërkimet për gjetjen e 6 vjecares, Bleona Mata e zhdukur mistershëm prej 7 ditësh. Familjaret dhe banoret e fshatit dyshojnë se vajza është rrëmbyer.

Ju lutemi, nese keni informacione apo detaje te vogla per Bleona Mata, jeni te lutur te kontaktoni Policine e zones ose faqen tone te internetit.

Shperndajeni kete lajm.

Ju faleminderit Stafi Lezha.eu

Leave a Reply

© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress