Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Lifestyle » BOO: qeni me i bukur ne bote

BOO: qeni me i bukur ne bote

BOO: qeni me i bukur ne bote

Boo ka rreth 2 milionë fansa në Facebook, por nuk është as aktor dhe as këngëtar.

Boo është një qenush i cili ka famën që shumë njerëz ëndërrojnë dhe gjithashtu ka shumë sukses me femrat: vitin e kaluar Kim Kardashian postoi një foto të tij në blogun e saj ndërsa këngëtarja Kesha shkroi në Twitter se Boo ishte i dashuri i saj i ri.

BOO: qeni me i bukur ne bote

Pronari i qenushit i ka hapur profilin në Facebook në vitin 2009 dhe që atëherë fansat e tij shtohen gjithmonë e më shumë.

Jo vetëm kaq. Së shpejti do të dalë në treg edhe një libër me fotografitë e qenit me titull “Boo, jeta e qenit më të bukur në botë”.

Duke parë suksesin e deritanishëm, me siguri që libri do të jetë një “bestseller”. (Lezha.eu)

Foto Album 

BOO 1

BOO 1

BOO 2

BOO 2

BOO 3
BOO 3

2 Comments

  1. vjosa says:

    shume,shume i bukur lumi aj qe tka <<3<3<3<3<3<3<3<3<3
    je ma i miri ne bote qe kam pare ndonjeher i love you

  2. alban says:

    ca race esht?

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress