Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet

Taksat e reja per vitin 2014

Taksat e reja per vitin 2014

Taksat e reja per vitin 2014 Taksat e reja qe do te rriten per vitin 2014. Kush zotëron një shtëpi të dytë në emër të tij do të paguajë një taksë dy herë më të lartë për banesën se ajo, që paguhet normalisht. Kjo është një nga normat...
Boksieri shqiptar Reshat Mati ne Amerike (Video)

Boksieri shqiptar Reshat Mati ne Amerike (Video)

Boksieri shqiptar Reshat Mati ne Amerike (Video) Boksieri i vogel shqiptar Reshat Mati me vendodhje ne Amerike eshte një 13-vjeçar dhe falë aftësive të rralla luftarake që nuk janë parë kurrë mbase në të gjithë botën. Nuk bëhet fjalë për...
Shembja e ndertimeve pa leje me tritol (Video)

Shembja e ndertimeve pa leje me tritol (Video)

Shembja e ndertimeve pa leje me tritol (Video) Shembja e ndertimeve pa leje me tritol ne Shqiperi ka filluar tashme vetëm mëngjesin e datës 20 tetor, një ditë e diel ne mes te Tiranes prane Fakultetit Ekonomik. Atë ditë, të gjitha televizionet...
Kredite e keqija ne Shqiperi, vendi i pare ne Europe

Kredite e keqija ne Shqiperi, vendi i pare ne Europe

Kredite e keqija ne Shqiperi, vendi i para ne Europe Kredite e keqija ne Shqipëri kane arritur nivelin me te larte ne Europe, sipas raportit te FMN per Europen Qendrore, Lindore dhe Juglindore. Shqiperia ka nivelin më të lartë të kredive me probleme...
Belleair anullon fluturimet, shpall falimentimin

Belleair anullon fluturimet, shpall falimentimin

Belleair anullon fluturimet, shpall falimentimin Kompania me e njohur e fluturimeve ne Shqiperi “Belleair” ka anulluar te gjitha fluturimet me Italine dhe ka shpallur falimentimin per shkak te borxheve dhe bllokimeve te llogarive bankare. 200...
Flori Mumajesi mbyll kanalin Arkivashqip ne Youtube

Flori Mumajesi mbyll kanalin Arkivashqip ne Youtube

Flori Mumajesi mbyll kanalin Arkivashqip ne Youtube Kanali Arkivashqip ne Youtube me mbi 1.388 videoklipe te artisteve shqiptare eshte mbyllur. Ne kanalin Youtube te Arkivashqip raportim per mbyllje eshte bere nga Flori Mumajesi dhe Ervin Gonxhi. Mbyllja...
Loja e rrezikshme e nokout ne Amerike (Video)

Loja e rrezikshme e nokout ne Amerike (Video)

Loja e rrezikshme e “knockout” ne Amerike Nje loje e rrezikshme nokout ka filluar ne Amerike mes adoleshenteve qe quhet “knonkout” qe konsiston ne goditjen me grusht te kalimtareve te rastit me objektiv hedhjen ne toke me nje goditje...
Aksident me makine, vdes Sokol Olldashi (Video)

Aksident me makine, vdes Sokol Olldashi (Video)

Aksident me makine, vdes Sokol Olldashi (Video) Ka humbur jeten ne nje aksident rrugor deputeti i partise demokratike Sokol Olldashi ndodhur te merkuren rreth orës 21:20, në aksin Elbasan Tiranë. Ngjarja e rende ka ndodhur në zonën e njohur si “Lapidari...
Thuaj “JO” shkaterrimit te armeve kimike ne Shqiperi

Thuaj “JO” shkaterrimit te armeve kimike ne Shqiperi

Thuaj JO shkaterrimit te armeve kimike ne Shqiperi Shqiperia është shikuar nga Shtetet e Bashkuara te Amerikes si mundesi per shkatërrimin e armeve kimike te Sirise. Zyrtarisht në emër te qeverisë shqiptare per shkaterrimin e armeve kimike ne Shqiperi,...
Fiks Fare verteton blerjen e votave ne Shqiperi (Video)

Fiks Fare verteton blerjen e votave ne Shqiperi (Video)

Fiks Fare verteton blerjen e votave ne Shqiperi (Video) Emisioni investigativ “Fiks Fare” në Top Channel ka publikuar një video se si studentët nga Korça që jetojnë në Tiranë ftoheshin të votonin kandidatin socialist Sotiraq Filo në këmbim...
© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress