Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Lifestyle

Kalendari Kinez i shtatzanise, percaktimi i seksit te femijes

Kalendari Kinez i shtatzanise, percaktimi i seksit te femijes

Kalendari Kinez “Djale – Vajze” Shiko Kalendarin Kinez te shtatzanise e cila do te ju ndihmoje të parashikosh seksin/gjinin e femijes tuaj. Percakto lindjen e muajt të konceptimit dhe të moshës tënde, bashkoji ato të dyja dhe do...
10 njerezit e pafajshem qe u denuan me vdekje

10 njerezit e pafajshem qe u denuan me vdekje

10 njerezit e pafajshem qe u denuan me vdekje Shpesh kemi dëgjuar për njerëz që janë akuzuar për krime që nuk i kanë kryer, por gjithashtu mund të keni dëgjuar dhe për njerëz që janë dënuar me dënim me vdekje. Në një vështrim prapa...
Lajme nga Lifestyle

Lajme nga Lifestyle

Lajme nga Lifestyle Kuriozitete interesante qe ndodhin ne vend, rajon, dhe bote, gjera te bukura rreth suksesit te mjekesise, shkences, shendetit te njeriut dhe lajme te bukura rreth stilit te jetes. Kureshtja me foto te cuditshme, video humoristike,...
Puna ne zyre dhe efektet anesore

Puna ne zyre dhe efektet anesore

Puna ne zyre dhe efektet anesore Eksperte amerikane dhe angleze përmes dy studimeve të ndryshme kanë nxjerrë një listë të problemeve qe mund teshfaqen në qofte se kalohen shumë orë duke punuar në zyrë. Dhimbjet që shfaqen janë nga ato më...
Horoskopi 2013, Shendeti, Dashuria, Karriera dhe Financat

Horoskopi 2013, Shendeti, Dashuria, Karriera dhe Financat

Horoskopi 2013, Shendeti, Dashuria, Karriera dhe Financat Prezantohet sot Horoskopi per vitin 2013 ne fushen e shendetit, te dashurise, te karrieres dhe te financave. Shikoni shenjen tuaj te horoskopit dhe gjeni fatin tuaj per vitin 2013. Horoskopi 2013,...
Kalendar seksi 2013 (video)

Kalendar seksi 2013 (video)

Kalendar seksi 2013 Kultura e kalendareve sexy eshte aq e perhapur sa nuk njihen me firma, por me emra modelesh. Nuk ke asnje vlere ne sistemin e yjeve sexy nese nuk ke nje kalendar tendin mundesisht nudo, gjysem nudo ose dhe e mbuluar. Kjo është një...
Si te largoj pikat e zeza ne fytyre?

Si te largoj pikat e zeza ne fytyre?

Si te largoj pikat e zeza ne fytyre? Pikat e zeza ne fytyre, ne vecanti jane te bezdisura per tu hequr, cdo sforcim nga ana jone rezulton i kote. Ne nje distance kohore pikat e zeza shfaqen perseri mbi lekuren tone. Nje ushqyerje e keqe, e pasur me yndyrna...
Keshilla si te gjeni njeriun e duhur

Keshilla si te gjeni njeriun e duhur

Keshilla si te gjeni njeriun e duhur Kur duam dikë jemi 100% vetvetja dhe jo personi që kemi qenë 10, 20 apo 30 vjet më parë. Nuk ka kuptim të përdorim metoda të vjetra për të qëndruar me partnerin. Ndoshta në të kaluarën kjo mënyrë është...
Si te zgjidhni dhuraten perfekte per njeriun tuaj

Si te zgjidhni dhuraten perfekte per njeriun tuaj

Si te zgjidhni dhuraten perfekte per njeriun tuaj Në këtë sezon festash çdokush që ka një marrëdhënie sinjifikante, shqetësohet për të bërë një dhurate në menyre që ajo të plotësojë nevojat speciale të personit që i dhurohet. Për...
Sa here dashuri duhet te bejne ciftet brenda javes?

Sa here dashuri duhet te bejne ciftet brenda javes?

Sa here dashuri duhet te bejne ciftet brenda javes? Sesa here duhet të bejme dashuri apo seks në jetën bashkeshortore është një pyetje që sa interesante, por dhe me shumë përgjigje. Shpesh herë themi, gjella me kripë dhe kripa me karar, por...
© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress