Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » ShowBiz

Big Brother Albania 7 fillon se shpejti

Big Brother Albania 7 fillon se shpejti

Big Brother Albania 7 Do te filloje se shpejti ne Top Channel programi me i njohur ne Shqiperi Big Brother Albania 7 live. Aplikimet ne Big Brother Albania 7 sapo kane filluar dhe te interesuarit mund te aplikojne online per te marre pjese. Reklama e...
Zajmina Vasjari foto pa te brendshme si Angela Martini

Zajmina Vasjari foto pa te brendshme si Angela Martini

Zajmina Vasjari foto pa te brendshme si Angela Martini Zajmina Vasjari ka provokuar më së shumti kohëve të fundit dhe këtë gjë e dëshmojnë imazhet e nxehta duke dale ne foto pa te brendshme. Fiziku, linjat trupore, nxjerrja e hireve është një...
Kur fillon Big Brother Albania?

Kur fillon Big Brother Albania?

Kur fillon Big Brother Albania? Nje nga spektaklet me te ndjekura sot per sot nga shqiptaret eshte Big Brother Albania. Ndoshta eshte lajmi qe ka qarkulluar me se shumti rreth televizionit javet e fundit. Big Brother Albania live, tashme ka nje date zyrtare...
Lajme nga Showbiz

Lajme nga Showbiz

Lajme nga Showbiz Shiko lajme te reja nga showbiz, personazhe shqiptare dhe boterore, thashethemet e fundit per vipat shqiptar, bota e yjeve te muzikes, foto dhe video te njerezve te famshem. Informacione rreth yjeve boterore, kuriozitete dhe te reja...
Femra me e bukur ne bote (Foto)

Femra me e bukur ne bote (Foto)

Femra me e bukur ne bote Femra me e bukur ne bote eshte shpallur aktorja nga India, Aishwarya Rai, ne nje sondazh të realizuar enkas per te zgjedhur femren me te bukur nga fytyrat e ekranit ne te gjithe boten. Në dhjetë vendet e para gjendet ne femrat...
Laura Vorpsi zedhenesja seksi e Partise Demokratike (Foto)

Laura Vorpsi zedhenesja seksi e Partise Demokratike (Foto)

Laura Vorpsi zedhenesja seksi e Partise Demokratike Laura Vorpsi modele seksi e bere e njohur kohet e fundit si zedhenese e Partise Deomkratike ku ka zevendesuar se fundmi Silvi Bardhin dhe Erla Mehillin ne përcjelljen e deklaratave te PD. PD-ja kujdeset...
Shkendije Mujaj foto nudo

Shkendije Mujaj foto nudo

Shkendije Mujaj foto nudo Shkëndije Mujaj, ish-banorja e “Vip Shpija 3”, ka postuar një foto në ‘Facebook’ ku shfaqet duke hequr mbathjet. Në foton e publikuar Shkëndija për pak sa nuk ka zbuluar pjesën më intime të saj. Duke pretenduar...
Kush eshte Vali Corleone? (video)

Kush eshte Vali Corleone? (video)

Kush eshte Vali Corleone? I vet-shpalluri si mik i familje Corleone nga Sicilia, gjilanasi, Vali Corleone është sonte një nga mysafirët e emisionit Zonë e Lirë në Klan TV në Shqipëri që modelohet nga Arian Çani. Në një pjesë të bisedës...
Fjolla Morina, femra qe ka mendjen ke seksi

Fjolla Morina, femra qe ka mendjen ke seksi

Fjolla Morina, femra qe ka mendjen ke seksi Fjolla Morina do të vijë sot në një rrëfim të sinqertë për suplementin e së shtunës. Këngëtarja seksi nga Kosova, e cila sapo ka publikuar videon e saj të fundit “Boy” rrëfen në këtë intervistë...
Kengetaret shqiptare kopjojne amerikanet

Kengetaret shqiptare kopjojne amerikanet

Kengetaret shqiptare kopjojne amerikanet Pas një heshtjeje goxha të gjatë, këngëtaret tona kanë filluar përsëri të kopjojnë yjet botërorë si dhe koleget e tyre. Në fakt është e vështirë të thuash se kush kopjoi kë, pasi modelet merren...
© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress