Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live

Ndeshja Itali – Shqiperi Live

Ndeshja Itali – Shqiperi Live

Ndeshja Itali – Shqiperi Live Shiko ndeshjen Itali vs Shqiperi live me koment shqip falas online. Ndeshja miqsore Itali – Shqiperi do te luhet ne Genova me date 18 Nentor ne Stadiumin e Luigi Ferraris ne oren 20:45. Ndeshja miqesore Itali...
Ndeshje Boksi Gjetan Keta – Marat Khuzeev live (video)

Ndeshje Boksi Gjetan Keta – Marat Khuzeev live (video)

Ndeshje Boksi Gjetan Keta vs Marat Khuzeev live Shiko ndeshjen e Boksit Mike Gjetan Keta – Marat Khuzeev live ne Bulqize me 18 Tetor 2014 ora 18:00. Boksieri shqiptar Gjetan Keta do te ndeshet ne Bulqize per flamurin Kuqi e Zi. Kampion aktual i...
Ndeshja Serbi vs Shqiperi live

Ndeshja Serbi vs Shqiperi live

Ndeshja Serbi vs Shqiperi live Shiko ndeshjen Serbi – Shqiperi live me koment shqip falas online. Ndeshja Serbi – Shqiperi do te luhet me 14 Tetor ora 20:45 ne Serbi ne stadiumin e Partizanit te Beogradit, per Euro France 2016. Kombetarja...
Ndeshja Shqiperi vs Danimarke live

Ndeshja Shqiperi vs Danimarke live

Ndeshja Shqiperi – Danimarke Shiko ndeshjen Shqiperi – Danimarke live me koment shqip falas online. Ndeshja Shqiperi – Danimarke do te luhet me 11 Tetor ora 20:45 ne Elbasan Arena, per Euro France 2016. Ndeshja kualifikatore per Euro France...
“Euro 2016” Kombetarja luan ne “Ruzhdi Bizhuta” Elbasan

“Euro 2016” Kombetarja luan ne “Ruzhdi Bizhuta” Elbasan

“Euro 2016” Kombetarja luan ne “Ruzhdi Bizhuta” Elbasan Kombetarja shqiptare do te luaj ne stadiumin e Elbasanit ne “Ruzhdi Bizhuta” per kualifikimin e kampionatit evropian te futbollit Euro 2016. Kombëtarja shqiptare do te...
Ndeshja Juventus – Roma live

Ndeshja Juventus – Roma live

Ndeshja Juventus – Roma live Shiko ndeshjen Juventus vs Roma me koment shqip live. Supersfida e ndeshjes se sotme Juventus – Roma live te kampionatit italian te futbollit Seria A falas shqip online. Ndeshja Juventus vs Roma live po pergatitet...
Grupet e Boterorit Brazil 2014

Grupet e Boterorit Brazil 2014

Grupet e Boterorit Brazil 2014 Shiko grupet e Boterorit Brazil 2014 live. Shorti i Boterorit  ka shkuar me sukses ndersa eshte treguar i meshirshem ne fillim me Italine, por ne vazon e fundit italianet gjeten ne rrugen e tyre Angline. Nuk ka perballje...
Ndeshja Shqiperi vs Bjellorusi live

Ndeshja Shqiperi vs Bjellorusi live

Ndeshja Shqiperi vs Bjellorusi live Shiko ndeshjen Shqiperi – Bjellorusi live me koment shqip falas online. Ndeshja Shqiperi – Bjellorusi do te luhet me 15 Nentor ora 17:00 ne Antalia, Turqi. Ndeshja miqesore e futbollit Shqiperi – Bjellorusi...
Behgjet Pacolli premton, Adnan Januzaj do luaje per Shqiperine

Behgjet Pacolli premton, Adnan Januzaj do luaje per Shqiperine

Behgjet Pacolli premton, Adnan Januzaj do luaje per Shqiperine Behgjet Pacolli, premton dhe eshte angazhuar për ta sjellë talentin kosovar të Manchester Unitedit, Adnan Januzajn në Kombëtaren e Shqipërisë. Nisur nga ky fakt, ai ka hartuar planin...
Ndeshja Real Madrid Vs Juventus live

Ndeshja Real Madrid Vs Juventus live

Ndeshja Real Madrid Vs Juventus live Shiko ndeshjen Real Madrid vs Juventus live me koment shqip. Bota e futbollit do ta përjetojë mbrëmjen e sotme si një nga ndeshjet dhe përballjet më spektakolare ne Champions League. Ndeshja Real Madrid –...
© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress