Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Chat Shqiptar, njohje me vajza dhe djem

Chat Shqiptar, njohje me vajze dhe djem

Chat Shqiptar, njohje me vajze dhe djem

 Chat Shqiptar, njohje online me vajza te reja shqiptare dhe djem shqiptar nga e gjithe bota. Bisedo online dhe gjej shpirtin tend binjak.

Në kohët që jetojmë, në të cilat komunikimi midis njerëzve shpesh mungon, nuk janë të paktë njerëzit që i drejtohen rrjetit elektronik për të gjetur një partner të përkohshëm apo të përjetshëm.

Gjithashtu, me përparimin e teknologjisë bëhet e mundur që ky lloj komunikimi ne chat me vajza shqiptare dhe djem shqiptar të jetë thuajse real, në kushte gati të barabarta me ato të një takimi normal në rrugë apo në një kafene.

Chat Shqiptar, njohje me vajza dhe djem

Dhe kjo falë mundësisë për të dëgjuar dhe shikuar personin me të cilin komunikojmë dhe jo vetëm për të shkëmbyer mesazhe.

Kështu, tek të gjithë ata të rinj apo të kaluar në moshë (të mos harrojmë se shumica komunikon në përgjithësi me emra të rremë) të cilët disponojnë kompjuter ose frekuentojnë “Internet cafe”, iu jepet mundësia te futen ne chat shqiptar dhe te bizedojne me vajza shqiptare dhe djem permes rrjetit elektronik të kapërcejnë vetminë dhe pamundësinë për të gjetur partner si dhe të shprehin dëshirat e tyre (edhe ato më të veçantat) tek njerëz që i dëgjojnë, në anën tjetër të kompjuterit.

Vetëm kështu mund të shpjegohet fakti se ‘chat room’ funksionon si një shkop magjik që magjeps dhe i mban me orë të tëra frekuentuesit e tij përpara ekranit të kompjuterit per te njohur vajza shqiptare, dh djem shqiptar..

Përdorimi i rrjetit elektronik mund të ndihmojë në njohjen e njerëzve të rij, por në asnjë mënyrë ai nuk mund të zëvendësojë marrëdhëniet dhe komunikimin klasik midis njerëzve. (Lezha.eu)

Per tu futur ne dhomen e Chatit Shqiptar Kliko Ketu

22 Comments

 1. Arjon joni says:

  Njohje te reja

 2. ervis says:

  dua te njihem me ndonje goc per mardhenje serjoze adresa e msn eshte arnis2008@live.com numri celularit 0673568080 per vajze per mardhenje serjoze

 3. andrea says:

  jam andrea jetoj ne greqi dua te te njihem me nje vajz qe jeton po ne greqi kush ka deshir te ma mari ne 00306975574797

 4. marjust says:

  sonso albanese vorrei conoscere una ragazza albanese

 5. edi says:

  dua te njifem me nje goc per lidhje serioze nr 07780805267

 6. eri says:

  jam 26 vjec kerkoj vajza
  per lidhje serjoze num 00306992626826

 7. metin says:

  pershendetje si jeni te them te drejtenkoha ka ardhur e po na kalon, nuk kam shume shoqeri prandaj zgjodha qe te dregoj juve.jam njeri i drejte shume i mire por kur nuk ke kismet nuk behet me zor jemi te nje moshe, po merzitem keto kohet e fundit shume sa here qe shikoj femij grate ne duar me femijet qe luajne . me lendon shume i them vetes po ti kur do ta kishe nje femije kur duhet ta duash njenjeri por qe ja nuk e kam kismet, nuk kam asnje ves te keq jam njeri shume i paster, ju luetm nese mendoni seriozish me thuaj po deri tani skam pas asnje lidhje, dua sa me shpejt qe te bashkohemi dhe njeher asnjehere nuk do te pendoheni per kete keni besim ju lutem numri: 0090 5545277520ju falenderoj qe mesefundi me dergio nje nje pergjigje ju vlersoj shume per mua nuk ka shume rendesi bukurija te jeshe njeri i mire nuk dua gje tjeter nuk jam njeri pas fantazirave ju lutem me nderoni ju dua shume edhe pse nuk ju kam njuhur akoma,mirishihemi zemra ime

 8. egzon says:

  tung une jom egzoni nga prishtina jom ne perfundim te fakultetit teknik jom 25 vjeqare jom i hareshem jom i interesume ta gjej ni vajze per lidhje serioze ne shtetet e jashtme ju garantoj oj vajza se nuk do te shgenjeheni nga une sepse jom ni person qe jom gati te vdese per ni person qe me pelqen ju kisha lute vajza lajmeronu ne imellen teme egzon.os@hotmail.com se nuk do te shgenjeheni

 9. maki says:

  dua ta njoftoj nje femer per pushime 30 ditshe ne ulqin jam 38 vj vi nga gjermania facebook maki lusi

 10. muharrem says:

  jam nje djal dua te njihem me nje vajz per lidhje serioze ja emaili im muharrem_hajdini@hotmail.com

 11. eni says:

  jan nje djalee 33 j dua te njihem me ajza nga shqiperia

 12. SuloCuni says:

  Kerkoj me u lidhe me Nenen e baben ne Lezhe Istref Cuni e Belkize cuni VellaiSajmir Cuni Afer mapos dy kateshe ne Lezhe numri i telefonit tim eshte 0393807741182 Sulo Cuni.Rome Italia faleminderit e kompkimenti gracie

 13. kaltrina says:

  hola dua te njihem me nje djal te ri dhe te bukur

 14. muhamet says:

  jam nga prishtina 25 vjeq jam iinteresun per ni femer serioze

 15. muhamet says:

  aki nr telit ti kaltrina

 16. sebastian says:

  Kam deshi tr nnifem me nje vajz te bukur :nr0673984705

 17. fisnik says:

  pershndetje jame nje djale 23 vjecare kerkoj nje vajze per nje lidhje serjoze jetoj ne france nr 0033626868177 flm

 18. joni says:

  jam joni 25 vjkerkoj te njihem me nje goc te thjesh dhe serioze nr im 0697472245

 19. genti says:

  jam genti nga burreli,jetoj ne londer prej 9 vjetesh jam 29 vjeç dhe dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze

 20. fatos says:

  jam fatosi 23vjeq nga tir dua te njihem me nje vajz per lidhje serjoze po le numer tel 0685332133 jo per tu tallur me numer jo pa numer faliminderit per mirkuptimin jam djal shum i vuajtur

 21. Elvir says:

  Kaltrina sa vj je dhe nga je

 22. BARDHI says:

  jam nje djale nge amerika dua te lidhem me nje vajze te bukur e seksi dhe shume e siqerte ashtu siq jam dhe une tel 0015868591918 thank you

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress