Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Photo & Video » Dancing with the Stars Albania (Video)

Dancing with the Stars Albania

Dancing with the Stars Albania

Shiko video Dancing with the Stars Albania online shqip, programi live Dancing with the Stars shqip Albania online ne internet. Shiko video dancing with the stars falas albania.

Tring Digital dhe Vizion Plus Video rikthejne edicionin e rradhes te Dancing With the Stars Albania video live falas.

Shiko Dancing with the Stars Albania video online

Ky format show i ndërthurur me reality i cili sjell personazhet “VIP” të skenës dhe ekranit në një tjetër dimension me të cilin nuk jemi ndeshur ndonjëherë. Programi konsiston në konkurrimin e 14 çifteve (personazhe VIP të shoqëruar nga balerinë profesionistë) në disiplinat e valëzimit standard dhe latin. Çiftet janë në garë duke u bazuar në një sistem votimi dhe eliminimi të përjavshëm.

Shiko video Dancing with the stars Albania online falas. I cilësuar nga BBC si një ndër produksionet më të suksesshme në të gjithë botën, pas suksesit madhështor të edicionit të parë, i cili për 12 javë rresht tërhoqi pas vetes një numër rekord teleshikuesish.

KLIKO KETU DHE SHIKO EMISIONIN DANCING WITH THE STARS ALBANIA VIDEO ONLINE

Ju mund ta shikoni live ne Vizion Plus dhe Tring Digital prezantojnë Edicionin e rradhes “Dancing With The Stars Albania“.

Formati i një show gala i ndërthurur në dozën e duhur me elemente reality, sjell personazhet VIP të skenës dhe ekranit në një tjetër dimension me të cilin nuk jemi ndeshur shpesh. Ne Dancing with the stars Albania live sfidojnë njëri-tjetrin, përjetojne ethet dhe emocionet e një gare që për nga karakteri qëndron jashtë profilit të tyre, dhe në vazhdim vënia perballë një premioje të konsiderueshme, do ti bëjë këta personazhe edhe më interesant teksa figura e tyre publike vihet përballe tundimit për fitimin e cmimit. (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress