Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet » Demonstruesi nga Lezha ne gjendje te rende

Vdes demonstruesi nga Lezha

Vdes demonstruesi nga Lezha

Tirane: Demonstruesi nga Lezha ndodhet ne gjendje kritike per jeten.

Burime zyrtare te Spitalit Ushtarak njoftojne se shtetasi Aleks Nikolla, lindur e banues në Lezhe ka marr nje plumb ne koke dhe aktualisht po lufton me jeten per shkak te plumbit qe ka marre ne koke.

Demonstruesi nga Lezha ne gjendje te rende

Demonstrata në kryeqytet precipitoi në dhunë tragjike e cila solli vdekjen e 3 personave dhe plagosjen e rreth 100 personave të tjerë. (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress