Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet » Denoncojne emigrantin e martuar me dy gra, italiane dhe shqiptare

Denoncojne emigrantin e martuar me dy gra, italiane dhe shqiptare

Denoncojne emigrantin e martuar me dy gra, italiane dhe shqiptare

Një emigrant shqiptar po përballet me akuzën për bigami në shtetin fqinj, pasi rezulton të jetë i martuar me dy gra në të njëjtën kohë.

Autoritetet italiane e denoncuan shqiptarin, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, pasi rezulton të jetë i martuar në Itali dhe në Shqipëri.

Denoncojne emigrantin e martuar me dy gra, italiane dhe shqiptare

Emigranti është martuar në vitin 2006 me një shtetase italiane dhe në 2011 është martuar sërish me një shqiptare, në vendlindjen e tij.

Natyrisht gratë nuk ishin në dijeni të ekzistencës së njëra-tjetrës. Shqiptari jetonte në Itali me bashkëshorten e tij të parë, ndërsa kur kthehej në Shqipëri e priste gruaja tjetër që jeton me prindërit e tij. (Balkanweb / Lezha.eu)

1 Comment

  1. landi says:

    ej po ky qenka i zgjuar njana i gatun guzhin italiane e tjetra shqiptare e
    paguan vetem bilet per vete .o admin do na tregosh se cila prej femrave do e fitoj trofeun ….

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress