Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » ShowBiz » Diana Avdiu Miss Kosova 2012 (Foto)

Diana Avdiu Miss Kosova 2012

Diana Avdiu Miss Kosova 2012

Diana Avdiu eshte shpallur Miss Kosova 2012. Bukuroshja 21-vjecare do të perfaqesoje Kosoven në Miss Universe 2012.

Diana Avdiu pervec cmimit të madh arriti të fitojë edhe Miss Press dhe Miss Interneti.

Diana Avdiu Miss Kosova 2012 (Foto)

Diana Avdiu arriti të mposhtë 21 vajza tjera në konkurrencë për kurorën e Miss Kosova 2012, ndërsa me fitoren e saj të madhe ajo ia garantoi vetes pjesëmarrjen në Miss Universe 2012. (Lezha.eu)

Foto Miss Kosova 2012 Diana Avidu

Diana Avdiu Foto.1

Diana Avdiu Foto.1

Diana Avdiu Foto.2

Diana Avdiu Foto.2

Diana Avdiu Foto.3

Diana Avdiu Foto.3

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress