Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » ShowBiz » Eli Fara, nje “kercimtare mrekulli”

Eli Fara, nje “kercimtare mrekulli”

Eli Fara, nje “kercimtare mrekulli”

Eli Faren e kemi pare ne skene teksa ajo kendon, duke na dhene kenaqesi me zerin e saj. Ajo nuk eshte vetem nje kengetare por dhe nje kercimtare shume e mire.

Tashme ajo merr pjese ne spektaklin me te ri “Dancing With the Stars Albania” dhe cdo jave ajo vjen me nje performance te shkelqyer ne kercim.

Eli Fara, nje “kercimtare mrekulli”

Kush e ka ndjekur kete spektakel qe ne fillimet e saj e ka pare dhe demtimin e Eli Fares javen e kaluar.
Asgje nuk e ka ndaluar Elin te jete ne skene edhe pas demtimit ne kembe.

Eli Fara ka cuditur dhe befasuar fansat me performancen e saj kete te shtune. Nuk e kishim pare kurre kete Eli Fara ishte mrekullia vete.

Ajo erdhi me nje rumba ku pjestari i jurise Ilir Shaqiri u shpreh” Pashe nje Eli pantere”. Pasioni i saj per kercimin do ta coje shume lart Elin ne kete skene dhe pse jo do ta shohim deri ne finale. (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress