Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Emra Shqip

Emra Shqip

Emra Shqip

Emra shqip, Emra shqip per vajza dhe djema, Fjalor me emra shqiptare, Emra Mashkullore, Emra femerore, Emra Shqiptar, Erma Shqiptare, Emra Musliman, Emra per femi.

Emra Shqip Musliman, Emra Fetar, Emra Kosovar, Emra per djem, Emra per qika, Emra ilir, Emra Bebesh.

Emra shqiptar per vajza dhe djem

Emra Shqip ku femijet jane jo vetem pasuri e familjes dhe nje shoqerie, por edhe vazhdimesi e jetes sone. Per te dashurit e juaj te vegjel gjeni tek ne emra shqip (shqiptar e ilir).

Emra Shqiptare / Albanian Baby Names. Emrat shqip apo edhe internacional qe ju pelqejne mund ti shtoni me poshte.

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress