Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » ShowBiz » Femra me e bukur ne bote (Foto)

Femra me e bukur ne bote

Femra me e bukur ne bote

Femra me e bukur ne bote eshte shpallur aktorja nga India, Aishwarya Rai, ne nje sondazh të realizuar enkas per te zgjedhur femren me te bukur nga fytyrat e ekranit ne te gjithe boten.

Në dhjetë vendet e para gjendet ne femrat me te bukura ne bote eshte e dashura e Cristiano Ronaldos, modelja ruse Irina Shayk (9), pastaj aktorja Megan Fox (8), modelja Miranda Kerr (7) dhe aktorja turke Tuba Buyukustun (6) (e njohur për rolin e Filizit në serialin “Ihlamurlar Altýnda”).

E famshmja Angelina Jolie gjendet në vendin e katërt, ndërsa vendi i tretë i takon supermodeles Adriana Lima.

Femra me e bukur ne bote (Foto)

E renditur ne vendin e dyte si femra me e bukur ne bote eshte dhe aktorja turke Nurgul Yesilçay (e njohur e për rolin e Yasemin në serialin “Ask ve Ceza) është votuar e dyta, menjëherë prapa bukuroshes Aishwarya Rai./ © Lezha.eu /

Foto Aishwarya Rai

Aishwarya Rai.1

Aishwarya Rai.1

Aishwarya Rai.2

Aishwarya Rai.2

Aishwarya Rai.3

Aishwarya Rai.3

Leave a Reply

© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress