Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Lifestyle » Femrat me te deshiruara ne bote

1- Irina Shayk

1- Irina Shayk

Revista e njohur “GQ” ka përpiluar një listë me 10 femrat më të dëshiruara në botë nga ana e meshkujve.

Në vendin e parë gjendet e dashura e futbollistit portugez Ronaldo, Irina Shayk.

Femrat me te deshiruara ne bote

Në vendin e dytë renditet Kim Kardashian dhe në vendin e tretë modelja e njohur Gisele Bundchen.

Më pas vijnë Rihanna, Jennifer Aniston, Jessica Biel, January Jones, Adriana Lima, Lea Michele, Dianna Agron. Ja renditja e plotë e femrave më të dëshiruara. (Lezha.eu)

 Foto Album

2- Kim Kardashian

2- Kim Kardashian

3- Gisele Bundchen

3- Gisele Bundchen

4- Rihanna
4- Rihanna
5- Jennifer Aniston

5- Jennifer Aniston

6- Jessica Biel

6- Jessica Biel

7- January Jones

7- January Jones

 

8- Adriana Lima

8- Adriana Lima

9- Lea Michele

9- Lea Michele

 

10- Dianna Agron

10- Dianna Agron

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress