Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Filma Online » Filmi shqiptar Asgje nuk harrohet

Asgje nuk harrohet

Asgje nuk harrohet

Shiko filmin shqiptar Asgje nuk harrohet online falas ne internet. Ngjarjet e filmit zhvillohen në ditët e sotme por sillen edhe ngjarje nga e kaluara për të hedhur dritë në fakte dhe karaktere të ndryshme.

Filma shqiptar Asgje nuk harrohet, një i riatdhesuar vritet në një qytet të vogël. Askush nuk e di kush është vrasësi. Krye hetuesi e merr përsipër këtë ngjarje dhe ia del të zbulojë shkaqet e krimit.

Shiko filmin shqiptar Asgje nuk harrohet online falas

Asgje nuk harrohet eshte film shqiptar, Viti 1985, Skenari: Teodor Laço, Regjia: Esat Ibro, Aktore: Thimi Filipi Stavri Shkurti Mario Ashiku Perika Gjezi etj. Producent: Shqipëria e re, Muzika: Aleksandër Lalo, Burimi: AQFSH.

KLIKO KETU DHE SHIKO FILMIN SHQIPTAR ASGJE NUK HARROHET ONLINE

Ju urojme shikim te kendshem me filmin shqiptar Asgje nuk harrohet falas. Faleminderit per viziten.

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress