Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Filma Online » Filmi shqiptar Ata ishin kater

Ata ishin kater

Ata ishin kater

Shiko filmin shqiptar Ata ishin kater online falas ne internet. Shiko live filmin Ata ishin kater shqip, Ata ishin kater live for free.

Watch online movie free Ata Ishin kater, Watch free movies online, watch tv shows online, watch video online.

Shiko filmin shqiptar Ata ishin kater online falas

Ata ishin kater eshte nje film shqiptar i prodhuar ne Shqiperi ne vitin 1977. Regjia: Esat Musliu, Kujtim Çashku, Skenari: E. Musliu K. Gjonaj, Producent: Shqiperia e re, Muzika: Sokol Shupo. 1944.

KLIKO KETU DHE SHIKO FILMIN SHQIPTAR ATA ISHIN KATER ONLINE FALAS

Po afrohet liria. Ne prag te Kongresit te Permetit kater partizane marrin detyre te çojne te partizanet nje kenge. Partizanit Mete i duket kjo nje detyre e çuditeshme. Para se te arrijne ne destinacion kater partizanet bien në perpjekje me gjermanet.

Aktore kryesore: Rezana Çeliku, Astrit Çerma, Jani Riza, Alfred Kote.

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress