Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Filma Online » Filmi shqiptar Dora e ngrohte

Dora e ngrohte

Dora e ngrohte

Shiko filmin shqiptar Dora e ngrohte online falas ne internet. Dora e ngrohte eshte nje film shqiptar ku djaloshi Besim nuk gjen ngrohtesi nga njerku i tij Ahmeti.

Dora e ngrohte eshte nje film shqiptar ku Ai braktis shkollën dhe bën gabime të rënda. Por është pikërisht dora e ngrohtë e shokëve të klasës dhe e të gjithë shoqërisë që e kthejnë Besimin në jetë.

Shiko filmin shqiptar Dora e ngrohte online falas

Dora e ngrohte eshte nje film shqiptar i prodhuar ne Vitin 1983. English: The warm hand. Skenari: Neshat Tozaj. Regjia: Kujtim Çashku. Aktore: Artur Gorishti, Sandër Prosi, Reshat Arbana, etj. Producent: Shqipëria e re. Muzika: Hajg Zaharjan. Burimi: Aqfsh.

KLIKO KETU DHE SHIKO FILMIN SHQIPTAR DORA E NGROHTE ONLINE

Ju urojme shikim te kendshem me filmin shqiptar Dora e ngrohte. Faleminderit per viziten.

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress