Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Filma Online » Filmi shqiptar Duel i heshtur

Duel i heshtur

Duel i heshtur

Shiko filmin shqiptar Duel i heshtur online falas ne internet. Dy persona kapter Rahmiu dhe Islami rrembejne nje anije ushtarake per te emigruar ne Itali.

Duel i heshtur eshte nje film shqiptar ku ata luftojnë me marinarin Skënder Guri i cili përleshet me ata dhe arrin ta kthejë anijen përsëri në Shqipëri.

Shiko filmin shqiptar Duel i heshtur online falas

Duel i heshtur eshte nje film shqiptar i prodhuar ne Vitin 1967. Skenari: Nasho Jorgaqi. Regjia: Dhimitër Anagnosti. Aktore: Rikard Ljarja (Skënderi), Ndrek Luca (Rahmiu), Reshat Arbana (Islami), etj. Producent: Shqipëria e re. Muzika: Nikolla Zoraqi. Burimi: Aqfsh.

KLIKO KETU DHE SHIKO FILMIN SHQIPTAR DUEL I HESHTUR ONLINE FALAS

Ju urojme shikim te kendshem me filmin shqiptar Duel i Heshtur online. Faleminderit per viziten.

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress