Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Filma Online » Filmi shqiptar Femrat

Filmi shqiptar Femrat

Filmi shqiptar Femrat

Shiko filmin shqiptar “Femrat” online falas ne internet. Film shqiptar Femrat online pa pagese eshte nje film artistik me metrazh të gjatë.
.
Filmi shqiptar Femrat falas online sjelle para publikut shqiptar një komedi romantike në qendër të së cilës është marrëdhënia e shumë diskutuar mes meshkujve dhe femrave.

Shiko filmin shqiptar Femrat online falas

Shiko filmin shqiptar “Femrat” komedi romantike online falas ne internet. Historia e filmin eshte nje avokat 30 vjeçar divorcesh, Riku – Ermal Mamaqi – i cili u shmanget lidhjeve serioze nga frika se janë shumë të komplikuara. Për të jeta është më e bukur kur je single, kuptohet, kur ke një mama që t’i bën gati të giitha. Çdo gje duket se shkon për mrekulli deri ditën kur mamaja vendos t’i gjejë një nuse!

KLIKO KETU DHE SHIKO FILMIN SHQIPTAR FEMRAT ONLINE FALAS

Aktoret e filmit shqiptar “Femrat” online falas jane: Ermal Mamaqi – Roli kryesor; Enxhi Cuku, Salsano Rapi, Zamira Kita, Olta Daku, Robert Aliaj, Eriona Kakeli, Andia Xhunga, Besmir Bitraku, Marko Bitraku etj. / © Lezha Online /

2 Comments

  1. cvb says:

    shum i bukur

  2. aziz says:

    kerkoj femra live

Leave a Reply

© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress