Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Filma Online » Filmi shqiptar Stolat ne park

Stolat ne park

Stolat ne park

Shiko filmin shqiptar Stola ne park online falas ne internet. Shume pallto te dashuruarish te qytetit shkojne direkt per pastrim kimik mbas uljes në stolat e sapolyer të parkut të qytetit.

Stola ne park eshte nje film shqiptar ku midis tyre është Edlira e bija e shefes së pastrimit kimik. Prindërit e saj fillojnë hetimin për të njohur dhëndërin e tyre të ardhshëm. Një shkrimtar i shkëputur nga jeta dhe që ankohet gjithmonë për fatin e keq të punëve të tij ndihmon në “hetime”.

Shiko filmin shqiptar Stola ne park online falas

Stola ne park eshte film shqiptar i realizuar ne Vitin 1988. Skenari: Pullumb Kallfa. Regjia: Bujar Kapexhiu. Aktore: Agim Qirjaqi, Pavlina Mani, Andon Qesari, Eva Alikaj, etj. Producent: Shqipëria e re. Muzika: Rexhep Hasimi. Burimi: AQFSH.

KLIKO KETU DHE SHIKO FILMIN SHQIPTAR STOLA NE PARK ONLINE FALAS

Ju urojme shikim te kendshem me filma shqiptar si Stola ne park online. Faleminderit per viziten.

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress