Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Filma Online » Filmi shqiptar Treni niset ne shtate pa pese

Treni niset ne 7 pa 5

Treni niset ne 7 pa 5

Shiko filmin shqiptar Treni niset ne shtate pa pese online falas ne internet. Elteva e cila sapo ka filluar punë në bankën e shtetit fillon të flasë për dëmet e sjella nga puna e dikujt që po ndjek një zgjidhje ekonomike të gabuar.

Treni niset ne shtate pa pese eshte nje film shqiptar ku ajo gjendet në udhëkryqe dhe në një moment pyet veten pse të gjithë janë kundër saj. Në këtë kohë doktori mendon se ajo është shtatëzënë. I dashuri e braktis. Është një intrigë që dikush e thuri pa shumë kujdes por i kushtoi shumë Etlevës.

Shiko filmin shqiptar Treni niset ne shtate pa pese

Treni niset ne shtate pa pese eshte film shqiptar i prodhuar ne Vitin 1988. Skenari: Nexhati Tafa. Regjia: Spartak Pecani. Aktore: Eva Alikaj, Ndriçim Xhepa, Xhevdet Ferri, Ilia Shyti, etj. Producent: Shqipëria e re. Muzika: Aleksandër Lalo. Burimi: AQFSH.

KLIKO KETU DHE SHIKO FILMIN SHQIPTAR TRENI NISET NE SHTATE PA PESE ONLINE

Ju urojme shikim te kendshem me filma shqiptar si Treni niset ne shtate pa pese. Faleminderit per viziten.

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress