Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Filma Online » Filmi shqiptar Zonja nga Qyteti

Filmi Zonja nga Qyteti

Filmi Zonja nga Qyteti

Shiko filmin shqiptar Zonja nga Qyteti online falas ne internet. Shiko filmin shqip Zonja nga Qyteti live. Shiko falas filmin shqiptar Zonja nga Qyteti. Shiko filma shqiptar ne internet.

Zonja nga qyteti është një film komedi xhiruar në Shqipëri nga regjisori Piro Milkani të vitit 1976, Skenari: Ruzhdi Pulaha, Producent: Shqipëria e re, Muzika: Agim Krajka. Meli qe sapo ka mbaruar studimet emerohet ndihmesmjeke ne fshat.

Shiko filmin shqiptar Zonja nga Qyteti online falas

Ollga, e ema me te marre vesh ben cmos per ta rregulluar te bijen me pune ne qytet.

Situatat komike ne film krijohen kryesisht ndermejt koncepteve te Ollges per jeten ne pergjithsi dhe realitetit. Ne rolet kryesore: Violeta Manushi, Rajmonda Bulku, Stavri Shkurti, Pandi Raidhi, Yllka Mujo, Pirro Kita, Sotiraq Bratko etj.

KLIKO KETU DHE SHIKO FILMIN SHQIPTAR ZONJA NGA QYTETI ONLINE

Ju urojme shikim te kendshem me filma shqip si Zona nga Qyteti pa pagese. Faleminderit per viziten.

1 Comment

  1. rudina says:

    me pelqen shume ky film flm

Leave a Reply

© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress