Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Fjalor Anglisht Shqip

Fjalor Anglisht Shqip

Fjalor Anglisht Shqip

Fjalor Online Anglisht Shqip dhe Shqip Anglisht. Fjalori Anglisht Shqip eshte nje fjalor online pjes e fjaloret qe ju ofron falas perkthimin e fjaleve ose te fjalive nga Shqip ne Anglisht ose nga Anglisht ne Shqip.

Perkthe Online nga shqip ne anglisht apo nga anglisht ne shqip, Fjalor i detajuar online, Shqip Anglisht Fjalor – perkthe tekst duke perdorur sherbimin tone te perkthimit falas online.

Fjalor Anglisht Shqip dhe Shqip Anglisht online

Free fjalor anglisht shqip online. Fjalori i parë shumë-gjuhësh shqip online. Shqip-Anglisht, Fjalor Elektronik Anglisht-Shqip.

English Albanian Dictionary or Albanian English Dictionary is an online dictionary which translates words or sentences from Albanian to English or from English to Albanian.

KLIKO KETU DHE PERKTHE FJALOR SHQIP-ANGLISHT DHE ANGLISHT-SHQIP ONLINE FALAS

Download Free Fjalor Shqip Anglisht related searches. Free Albanian Dictionary, Translators and Translation.

Per te perkthyer gjdo fjale apo fjali nga Anglishtja ne Shqip apo anasjelltas. Faleminderit per viziten.

Perkthe Fjalor Anglisht Shqip

17 Comments

 1. isra says:

  its small but its a living room

 2. fadil says:

  psebre maprishret kopjuterin kesh tuprekthy ma spmban

 3. shkurte says:

  it’s saterday at the student club

 4. ema says:

  jimyy and linda dancing

 5. gestrinaa says:

  tiranchanet fjalor shqip anglishtt

 6. gestrinaa says:

  arny and linda best friends 4 ever

 7. good says:

  hello are you dear fot dictionary english

 8. altin says:

  Mirmbrema qkemi sijeni mir

 9. elida says:

  mesone vlen per te gjitth femijet por edhe per te rritur qe te kaloni me te gjitha 5 mesoni dhe fjalorin dhe librin sillni risi te re

 10. azem says:

  mesome per gjuhe angleze ?
  si ta bej

 11. dua te mesoj anglisht por me meso si tja bej

 12. alketa says:

  anglisht dua te mesoj shum bukur osht se kur te shkoj ne angli duhet te foli anglisht

 13. anna says:

  Many people do need to learn English so that I am doing something that you have to learn quickly.

 14. Elton says:

  I learn here how to speak english,how to talk in conference,i learn here a lot of things

 15. Leonit says:

  Hello, fire department
  This is an emergency

 16. laura says:

  dua ta perkthej nje mesim ne gjuhen angleze

 17. qazim says:

  Du te shkoj ne Germany

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress