Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Fjalor Italisht Shqip

Fjalor Shqip Italisht

Fjalor Shqip Italisht

Fjalor Online Italisht Shqip dhe Shqip Italisht. Fjalori Italisht Shqip eshte nje fjalor online qe ju ofron falas perkthimin e fjaleve ose te fjalive nga Shqip ne Italisht ose nga Italisht ne Shqip.

Perkthe Online nga shqip ne italisht apo nga italisht ne shqip, Fjalor i detajuar online, Shqip Italisht Fjalor – perkthe tekst duke perdorur sherbimin tone te perkthimit falas online. Fjalori i parë shume-gjuhesh shqip online. Shqip-Italisht, Fjalor Elektronik Italisht-Shqip.

Fjalor Italisht Shqip dhe Shqip Italisht online

Fjalor Shqip – Italisht, Rreth 55 000 fjalë-titull, mbi 200 000 ilustrime me shembuj përdorimi e shprehje frazeologjike, barazvlerës të saktë e të zgjedhur shqip, terma shkencore e teknike, shënime gramatikore e shënime përdorimi sipas fushave janë disa nga karakteristikat kryesore të këtij fjalori edhe me një paraqitjë tipografike të re e më të përparuar.

KLIKO KETU DHE PERKTHE FJALOR SHQIP-ITALISHT DHE ITALISHT-SHQIP ONLINE FALAS

Dizionario Italiano Albanese Online. Traduttore albanese italiano gratuito. Traduttori gratis online italiano albanese. Dizionarioillustrato albanese.

Italian Albanian Dictionary or Albanian Italian Dictionary is an online dictionary which translates words or sentences from Albanian to Italian or from Italian to Albanian. Download Free Fjalor Shqip Italisht related searches. Free Albanian Dictionary, Translators and Translation.

Per te perkthyer gjdo fjale apo fjali nga Italishtja ne Shqip apo anasjelltas. Faleminderit per viziten.

Perkthe Fjalor Italisht Shqip

2 Comments

  1. elona says:

    a mund te shkarkohet kjo????????/

  2. fjalshqip says:

    Ca gjuh muti esht italishtja ka shum fjal ne shqip qe ne italisht s’ kan kuptim ose nuk perkthehen dot prsh. Tu befsha kurban- italisht??????? Ose te vrafte zoti italisht ti uccidesse dio c’kuptim ka me thoni juu ose te keqen ore italisht??????? Shqipja asht gjuha ma e bukr n’bote seps ka shum fjal qe n”gjuh te tjera s’ kan fare dhe mund t’shprehesh lir ne gjith fjalet dhe fjaloret e fort kjo ne itallisht te befsha gropen ti facessi la grotta hihihihihihijj , gjej vend ku te futesh trova posto in cui infilarti hajajajajah te hengret lia e pyllit ti mangiasse il morbillo di foresta huhuhihuhi

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress