Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Fjalor Shqip Greqisht

Fjalor Shqip Greqisht

Fjalor Shqip Greqisht

Fjalor Online Shqip Greqisht dhe Greqisht Shqip. Fjalori Shqip Greqisht eshte nje fjalor online qe ju ofron falas perkthimin e fjaleve ose te fjalive nga Shqip ne Greqisht ose nga Greqisht ne Shqip.

Perkthe Online nga shqip ne greqisht apo nga greqisht ne shqip, Fjalor i detajuar online, Shqip Greqisht Fjalor – perkthe tekst duke perdorur sherbimin tone te perkthimit falas online. Fjalori i parë shume-gjuhesh shqip online. Shqip-greqisht, Fjalor Elektronik Greqisht-Shqip.

Fjalor Shqip Greqisht dhe Greqisht Shqip online

Rreth 55 000 fjalë-titull, mbi 200 000 ilustrime me shembuj përdorimi e shprehje frazeologjike, barazvlerës të saktë e të zgjedhur shqip, terma shkencore e teknike, shënime gramatikore e shënime përdorimi sipas fushave janë disa nga karakteristikat kryesore të këtij fjalori edhe me një paraqitjë tipografike të re e më të përparuar.

KLIKO KETU DHE PERKTHE FJALOR SHQIP-GREQISHT DHE GREQISHT-SHQIP ONLINE FALAS

Fjalori shqip-greqisht, Ελληνικά Αλβανικά λεξικό.

Greek Albanian Dictionary or Albanian Greek Dictionary is an online dictionary which translates words or sentences from Albanian to Greek or from Greek to Albanian. Download Free Fjalor Shqip Greqisht related searches. Free Albanian Dictionary, Translators and Translation.

Per te perkthyer gjdo fjale apo fjali nga Greqishtja ne Shqip apo anasjelltas. Faleminderit per viziten.

3 Comments

 1. frenki says:

  si thuhet ne greqisht do dalim ose do luajme bashke?
  do shkojme ne supermarket ose do hame akullore te lutem

 2. ANDREA says:

  do dalim = tha vgume = θα βγούμε
  do luajme bashke = tha peksume mazi = θα παίξουμε μαζί
  do shkojme ne supermarket = tha pame sto supermarket = θα πάμε στο supermarket
  do hame akullore = tha fame pagoto = θα φάμε παγωτό

 3. si thuetne greqisht do iki

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress