Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Fjalor Shqip Maqedonisht

Fjalor Shqip Maqedonisht

Fjalor Shqip Maqedonisht

Fjalor Online Shqip Maqedonisht dhe Maqedonisht Shqip. Fjalori Shqip Maqedonisht eshte nje fjalor online qe ju ofron falas perkthimin e fjaleve ose te fjalive nga Shqip ne Maqedonisht ose nga Maqedonisht ne Shqip.

Perkthe Online nga shqip ne maqedonisht apo nga maqedonisht ne shqip, Fjalor i detajuar online, Shqip Maqedonisht Fjalor – perkthe tekst duke perdorur sherbimin tone te perkthimit falas online. Fjalori i parë shume-gjuhesh shqip online. Shqip-Maqedonisht, Fjalor Elektronik Maqedonisht-Shqip.

Fjalor Shqip Maqedonisht dhe Maqedonisht Shqip online

Rreth 55 000 fjalë-titull, mbi 200 000 ilustrime me shembuj përdorimi e shprehje frazeologjike, barazvlerës të saktë e të zgjedhur shqip, terma shkencore e teknike, shënime gramatikore e shënime përdorimi sipas fushave janë disa nga karakteristikat kryesore të këtij fjalori edhe me një paraqitjë tipografike të re e më të përparuar.

Fjalori shqip-maqedonisht, Албански Македонски речник.

KLIKO KETU DHE PERKTHE FJALOR SHQIP-MAQEDONISHT DHE MAQEDONISHT-SHQIP ONLINE FALAS

Macedonian Albanian Dictionary or Albanian Macedonian Dictionary is an online dictionary which translates words or sentences from Albanian to Macedonian or from Macedonian to Albanian. Download Free Fjalor Shqip Maqedonisht related searches. Free Albanian Dictionary, Translators and Translation.

Per te perkthyer gjdo fjale apo fjali nga Maqedonishtja ne Shqip apo anasjelltas. Faleminderit per viziten.

6 Comments

 1. zulejha says:

  une dua qe te xej fjal te urta popullore maqedone.

 2. Sara says:

  Pranvera Maqedonisht poezi

 3. ilirida says:

  bajrami esht fest e gjith muslimanve

 4. endrit says:

  Familjen e shkive bre jau qi

 5. Zana says:

  dua t`perkthej nje tekst nga shqip ne maqedonisht :d

 6. Zana says:

  a mun mem ndimu najkush

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress