Subscribe:Posts Comments

FJALOR

Fjalor Online

Fjalor Online

Fjalor Online, eshte nje fjalor qe ju ofron falas perkthimin e fjaleve ose te fjalive nga gjuha Shqip ne Anglisht, Italisht, Gjermanisht, Turiqisht, etj, dhe Fjalor Interneti.

Fjalore ne te gjitha gjuhet e botes. Fjalori rritet dhe zhvillohet me moshën, dhe shërben si një mjet i dobishëm dhe themelore për komunikim dhe njohuri.

Fjalor Online

Perkthe Online nga shqip dhe ne gjithe gjuhet e tjera te botes. Fjalor i detajuar online, perkthe tekst duke perdorur sherbimin tone te perkthimit falas online. Fjalori i pare shume-gjuhesh shqip online.

KLIKO KETU DHE PERKTHE FJALOR SHQIP ONLINE FALAS

Ne kete faqe ju ofrojme nje game fjaloresh falas me perkthime me shkrim dhe me ze dhe fjale pa limit online.

Fjalori i pare shume gjuhesh dhe i lehte ne perdorim, mjafton te klikoni fjalorin ne gjuhen qe deshironi dhe te vendosni fjalen apo tekstin qe deshironi te perktheni dhe anasjelltas.

© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress