Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Radio & Television » Folk Plus Tv

Shiko Folk + Tv Live

Shiko Folk + Tv Live

Shiko Folk Plus tv live muzik shqip, Shiko Folk + Tv falas online. Televizioni Folk + Tv live ne internet, kanali televiziv shqiptar Folk + Tv per ju falas.

Folk Plus Tv eshte stacion muzikor privat.

Shiko Folk Plus Tv live muzik shqip

Folk + Tv Live eshte sinjalin klasik të transmetimeve nga ky stacion përfshijnë pjesën më të madhe të hapësirës ne Shqiperi dhe diaspore.

KLIKO KETU DHE SHIKO FOLK PLUS TV LIVE MUZIK SHQIP

Ju urojme shikim te kendshem ne Folk Plus Tv muzik shqip live.

6 Comments

 1. sabi says:

  jeni me te miret folk ,jemi burimi jone flm si eshte numri per te derguare mesazh prej italis flm

 2. Hizdri says:

  Pershendetje ket keng e kerkoj por nuk e gjej ju lutemi keni mundesi te me dergoni ne imelin tim mundesisht
  Lot E Mall nga Gëzim Salaj & Alma Velaj

 3. segi says:

  JU lutem kengen e Gezim Salaj dhe Alma Velaj lot e mall..ku mund ta gjej sepse ne youtube nuk esht..flm

 4. fjona says:

  ju lutem kengen e sabina dana ft dafi ft derti e kam pas

 5. edisoncane says:

  dua te pershendes mamin arjane cane dhe perparim cane

 6. Urime Daj
  Urima fejsesa dhe gjithë të mirat në të ardhmen e përbashkët.
  Urime fejesa dhe bashkim sa me te shpejt, paqi jet te lumtur dhe shum dashuri.
  Urime fejesa…ishalla keni jetë të gjatë dhe të lumtur!

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress