Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Photo & Video » Foto nga Lezha

Foto nga Lezha

Foto nga Lezha

Shiko fotot e fundit nga qyteti i Lezhes, galeria e fotove shqip nga Lezha online falas ne internet. Vizitoni Lezhen nepermjet fotografive te reja te dites.

Shiko pamje te ndryshme nga Lezha si, Vendvarrimi i Skenderbeut, Kalaja e Lezhes, Lumi Drin, Mali i Tyrbes, Akrolisi, Lagja Beselidhja, Lagja Skenderbeg, Klubi sportiv Beselidhja, etj falas.

Shiko foto nga Lezha online falas

Pamje te vjetra nga qyteti i Lezhes, foto te reja te zgjedhura per Ju nga pa pagese. Vendet me te bukura ne qytetin e Lezhes tashme te sjella vetem me nje klik.

KLIKO KETU DHE SHIKO FOTO NGA LEZHA ONLINE FALAS

Watch online Lezha photo album, travel and guide pictures, village, hotels, accommodations, service.

Ju urojme shikim te kendshem me Foto nga Lezha. Faleminderit per viziten.

1 Comment

  1. Pershendetje miqve te mi

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress