Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » ShowBiz » Genevieve Morton, femra me e deshiruar ne bote (Foto)

Genevieve Morton, femra me e deshiruar ne bote

Genevieve Morton, femra me e deshiruar ne bote

Sipas revistes “FHM”, 26-vjeçarja, bukuroshja nga Afrika e Jugut, Genevieve Morton eshte femra me e deshiruar ne bote. Genevieve Mortoni mposhti dhe i la pas vetes shumë bukuroshe të famshme.

Genevieve Morton për herë të parë është paraqitur në revistën e njohur “Sports Illustrated Swimsuit Issue” para dy vitesh, dhe pas kësaj filloi të paraqitet në fushata të ndryshme si modele, por edhe i zbukuroi numrin e madh të revistave me fotografitë e saj.

Genevieve Morton, femra me e deshiruar ne bote (Foto)

Është shfaqur edhe në spotin e bendit “The Lonely Island”, ndërsa ishte pjesëmarrëse edhe në shoun e David Letterman-it.

Në revistën “FHM” Genevieve Morton e përshkroi veten si adhuruese të takeve të larta, se është nga Afrika e Jugut, pëlqen të shoqërohet me djemtë e vendlindjes së saj, por se momentalisht jeton në Nju-Jork.

E adhuron ushqimin aziatik, pëlqen ta dëgjojë Lana Del Ray, të shikojë filma të mirë dokumentar (Lezha.eu)

Foto Genevieve Morton femra me e deshiruar ne bote nga meshkujt

Genevieve Morton Foto1

Genevieve Morton Foto1

Genevieve Morton Foto2

Genevieve Morton Foto2

Genevieve Morton Foto3

Genevieve Morton Foto3

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress