Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Hotel Bar Restorant London Shengjin

Hotel London Foto.1

Hotel London Foto.1

Hotel Bar Restorant London Shengjin :eshte nje hotel gjendet vetem 20-30 metra nga brigjet ranore te Detit Adriatik ne plazhin e Shengjinit, afer Lezhes.

Hotel London ne Shengjin është në një vend të mirë për pushime verore te qeta dhe të kënaqshme.  Hotel London ofron komoditet të madh dhe objektet e cilësisë në mjedise të ndryshme dhe si rezultat ajo është e përshtatshme në masë të madhe për çifte ose familjare pushimet ofruar një nga plazhet më të mirë të kësaj zone të veçantë të bregdetit Adriatik.

Hotel Bar Restorant London Shengjin

Plazhi në frontin e hotelit është kujdesur me kujdes dhe është e rezervuar për mysafirët e saj prandaj ju jeni të siguruar gjithmonë një vend. Plazhin e Shengjinit vetë ka ujërat më të pastër dhe është më pak e mbushur me njerëz se plazhet e tjera në bregdetin Adriatik të Shqipërisë dhe plazhi para e këtij hoteli reflekton këtë shumë mirë. Personeli i hotelit janë shumë miqësore dhe do të shkojnë nga rruga e tyre për të bërë pushimet tuaja si të kënaqshme të jetë e mundur. Ata mund të komunikojnë në italisht dhe anglisht.

Administrator: Agostin Pera
Adresa: Shengjin, Lezhe
Tel: 0692092629

Foto Album

Hotel London Foto.2

Hotel London Foto.2

Hotel London Foto.3

Hotel London Foto.3

Hotel London Foto.4

Hotel London Foto.4

Hotel London Foto.5

Hotel London Foto.5

Hotel London Foto.6

Hotel London Foto.6

Hotel London Foto.7

Hotel London Foto.7

1 Comment

 1. tahir says:

  Si jeni
  kam ne plan me ba pushimet tek hoteli london nga data 5 gusht deri 17/8/13.
  Kam qene tek ju para 3vitesh .
  Sq dot te me kushtoje 1 dhom per nate .
  Te faleminderit
  tahiri

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress