Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » ShowBiz » Jetmiri fitues i Big Brother 3

Jetmiri eshte fituesi i Big Brother 3

Jetmiri eshte fituesi i Big Brother 3

Jetmiri dhe Domenika ishin 2 finalistet e ketij edicioni. Per to ishte pergatitur nje surprize, klipet me momentet e tyre në këtë shtëpi dhe se si e komentojnë ata qëndrimin e tyre në BB.

Më pas, për dy finalistët është rezervuar një tjetër surprizë e vecantë. Ata dalin jasht ku mahniten me fansat që kanë ardhur për ta. Ata i takojnë fansat që brohorasin emrat e tyre si fitues të mundshëm.

Jetmiri fitues i Big Brother 3

Eno i fton që edhe ata të nënshkruajnë emrin e tyre në yjet përkatëse që janë krijuar për t. për dy finalistët ka edhe një tjetër surprizë. Për festën e tyre ka ardhur DJ Tom Boxer e duke kënduar këngën “Morena” kërcejnë të gjithë sëbashku.

Arbana u thotë se tashmë ata duhet të dinë emrin e fituesit. Të dy qëndrojnë shumë në ankth. Publiku ka vendosur që fitues i këtij edicioni është JETMIRI. Miri lumturohet dhe tepër entuziast brohoret fort, ai mbulohet nga fansat e tij.

Entuziazmi dhe gëzimi i Mirit shoqërohet me muzikë dhe fishekzjarre. Miri përshëndet Domenikën dhe Enon. Të dy nisen për në studio, kurse Eno futet në shtëpi për fikur dritat e shtëpisë së BB. (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress