Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Radio & Television » Kenga Magjike ne Tv Klan

Kenga Magjike ne Tv Klan

Kenga Magjike ne Tv Klan

Shiko Kenga Magjike ne Tv Klan live shqip falas online. Gara për festivalin e Këngës Magjike ju mund ta shikoni live ne Tv Klan ne internet pa pagese.

Ky edicion do të sjellë në skenë zëra të rinj ne Kenga Magjike me transmetim ne Tv Klan live dhe do të rikthejë zëra te cilat i kanë munguar kohët e fundit festivaleve.

Shiko Kenga Magjike ne Tv Klan live

Moderatori Ardit Gjebrea i Kenga Magjike live ne Tv Klan nuk do të kete përkrah dy femra bukuroshe, por dy djem shumë simpatik dhe të pëlqyer për publikun e gjërë. Ata do të jenë dy aktorë humori, bëhët fjalë për Ermal Mamaqin dhe Ervin Bejleri, të cilët do ta ndryshojnë rrjedhën e festivalit me batutat e tyre.

KLIKO KETU DHE SHIKO KENGA MAGJIKE NE TV KLAN LIVE SHQIP

Fituesi i Kenga Magjike live shqip këtë vit do të zgjidhet nga votat e artistëve, duke votuar për njëri-tjetrin. Nga ky votim do të përzgjidhen 20 finalistët e natës së finale. Me të mirat apo të këqijat e veta ky lloj votimi ka rezultuar efikas në përcaktimin e fituesit. / © Lezha Online /

Leave a Reply

© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress