Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » ShowBiz » Kim Kardashian e lagur dhe seksi (Foto)

Kim Kardashian e lagur dhe seksi (Foto)

Kim Kardashian e lagur dhe seksi (Foto)

Pamja e saj është pa diskutim gjëja që i ka dhënë sukses dhe e ka bërë një nga yjet e showbizit më të lakuar dhe më të ekspozuar në media.

Dhe Kim Kardashian në asnjë moment nuk i lejon fansat e saj apo edhe shtypin rozë në përgjithësi që ta lënë mënjanë.

Kim Kardashian e lagur dhe seksi (Foto)

Kështu ka vepruar edhe dje, kur ka postuar në faqen e saj në ‘Twitter’ disa foto seksi në të cilat duket më sensuale se kurrë më parë, ku format e bëshme të bukuroshes së ardhur nga reality show janë sigurisht gjëja e parë që bie në sy.

31-vjeçarja ka ofruar për fansat e saj të shumtë pamje vërtetë joshëse, në të cilat ajo duket me një palë bikini ngjyrë portokalli që bien në sy fare qartë poshtë bluzës së vogël bezhë.

Kim duket sikur sapo ka dalë nga banja, meqenëse edhe flokët, edhe trupin i ka të lagura. Vetë 31-vjeçarja i ka shoqëruar fotot e postuara me shënimin: ‘Wet & Wild!’ (E lagur dhe e egër). (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress