Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Radio & Television » Klan Kosova Tv

Klan Kosova Tv live

Klan Kosova Tv live

Shiko Tv Klan Kosova live, Klan Kosova Tv online falas ne internet. Televizioni Klan Kosova u themelua në dhjetor të vitit 2008 ne Republiken e Kosoves.

Tv Klan Kosova live shqip ka si qëllim t’i sjellë dhe t’i bëjë të ndihen më afër shqiptarët. Tv Klan Kosova synon të ketë një program cilësor, t’i informojë por edhe t’i argëtojë njerëzit.

Shiko Klan Kosova Tv live shqip

 Një program që i dedikohet të gjitha shtresave të shoqërisë dhe të gjitha moshave.

KLIKO KETU DHE SHIKO KLAN KOSOVA TV SHQIP LIVE

Televizioni Klan Kosova shqip live kërkon t’u ofrojë shikuesve të tij lajmet dhe emisionet më të mira, ku përveç informacionit ata të gjejnë qetësi, çlodhje, kënaqësi dhe jo presion, zhurmë, alarm, stres.

2 Comments

  1. ejjj says:

    coje te klankosova ta shofim Unikkatilit ne lajme

  2. blood game says:

    me dasht me kqyr rtk e kqyri havera po qone te klan kosova te kqyrum kingin UNIKKATIL

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress